Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Бестселери за деца

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња: 100 приказни за извонредни жени

Приказни за добра ноќ за бунтовни девојчиња: 100 приказни за извонредни жени

348

Оригинален наслов на книгата : Good night stories for Rebel Girls: 100 Tales of Extraordinary Women
- Елена Фавили , Франческа Кавало
ИСБН : 978-608-259-098-1
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 224
Димензии : 178 x 241
Корица : тврда
ден 790,00 со ддв.
Ѕвездено дете

Ѕвездено дете

349

Оригинален наслов на книгата : Ѕвездено дете - Ване Костуранов
ИСБН : 978-608-259-084-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 40
Димензии : 245 x 245
Корица : тврда
ден 500,00 со ддв.
Магично дрво. Црвеното столче

Магично дрво. Црвеното столче

350

Оригинален наслов на книгата : Magiczne drzewo. Czerwone Krzesło - Анджеј Малешка
ИСБН : 978-608-247-997-2
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 288
Димензии : 123 х 174
Корица : тврда
ден 390,00 со ддв.
Сакам дома!

Сакам дома!

351

Оригинален наслов на книгата : Хоћу кући! - Јасминка Петровиќ
ИСБН : 978-608-259-039-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 80
Димензии : 140 х 200
Корица : мека
ден 275,00 со ддв.
За мачките, за нотите и за бубачките

За мачките, за нотите и за бубачките

352

Оригинален наслов на книгата : О мачкама, нотама и бубама - Јасминка Петровиќ
ИСБН : 978-608-259-060-8
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 64
Димензии : 140 х 200
Корица : мека
ден 150,00 со ддв.
Аги и Ема : нежна приказна за едно вистинско пријателство

Аги и Ема : нежна приказна за едно вистинско пријателство

353

Оригинален наслов на книгата : Аги и Ема : нежна приказна за едно вистинско пријателство - Игор Коларов
ИСБН : 978-608-259-032-5
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 136
Димензии : А5
Корица : мека
ден 250,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 150,00 Max: ден 790,00
ден150 ден790
Категории