Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Безбедносни апарати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Бебешки монитор Echo

Kikka Boo Бебешки монитор Echo

550084/2819
ден 2.100,00 со ддв.
Kikka Boo Бебешки монитор Foster

Kikka Boo Бебешки монитор Foster

550093
ден 3.590,00 со ддв.
Kikka Boo Камера безжична 24 7

Kikka Boo Камера безжична 24/7

550054/2820
ден 2.890,00 со ддв.
VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

VTECH ВИДЕОФОН VM2251 CANGAROO

066WM2251/3826
Дигитален видеофон.
ден 6.690,00 со ддв.
Chipolino Видео бебе монитор - VECTOR

Видеофон "Vector" 2.4"

VIBEFVE17SI/2349
ден 5.380,00 со ддв.
ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ЗА ШИШЕ ДИГИТАЛЕН CHICCO н

ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ЗА ШИШЕ ДИГИТАЛЕН CHICCO

739010000
Со практичен додаток на кој може да се стави шише или тегличка. Со дигитален диспеј и аудио аларм. Со можност да се програмира загревањето, со тајмер. 12 програми за загревање. Го загрева и го одмрзнува млекото и бебешката храна за само неколку минути. Помага да се зачуваат хранливите состојки на млекото, благодарение на постепеното загревање. Компатибилен е со сите шишиња на Chicco. Производот може да се користи и како стерилизатор. Стерилизацијата трае 5 мин., уништува 99,9% штетни бактерии. Доколку не се отвори стерилизаторот, предметите остануваат стерилизирани 24 часа.
ден 4.390,00 со ддв.
ТЕРМОМЕТАР СО СВЕТЛО NIGHT LIGHT STAR CHICCO

ТЕРМОМЕТАР СО СВЕТЛО NIGHT LIGHT STAR CHICCO

099010000
Мери собна температура Светлината ја менува бојата според температурата LED светло, безбедно, не се загрева Полнење со USB кабел Мека силиконска светлина што ја менува бојата според собната температура и покажува степени на екранот. Безбедно LED светло што нема да се вжешти. Полнење со USB кабел.
ден 2.890,00 со ддв.
ИНТЕРФОН CLASSIC SAFE & SOUND VTECH

ИНТЕРФОН CLASSIC SAFE & SOUND VTECH

066BM100
DECT технологија за безбедна врска и чист звук без пречки. Родителската единица користи батерии на полнење до 14 часа активно следење. Опсег од 300 м Вклучува индикатори за аудио и визуелен звук, 5 нивоа на јачина на звук и поставување на гласност која одговара на Вашите потреби. Индикатор за слаба батерија и звучни предупредувања надвор од опсегот на родителската единица, светлечкиот индикатор на бебешката единица покажува дали е вклучено или исклучено.
ден 2.890,00 со ддв.
ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO

ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO

066IP013H
ВИДЕОФОН Wi-Fi - LAN HYPE CANGAROO Wi-Fi / LAN 3MP камера Hype. Резолуција од 3,0 MP, поврзете се преку LAN кабел или Wi-Fi мрежа од Вашиот дом. Двонасочна аудио комуникација. 360 ° движење на камерата; Опција за навалување нагоре / надолу. Инфрацрвено светло за ноќно време. Способност да следите повеќе камери на Вашиот екран. Компатибилен со Android, iOS, Windows; Бесплатна апликација - YCC365 Plus. Детектор за движење. Вграден интерфејс на мемориска картичка (максимум 128 GB; картичката не е вклучена)
ден 2.990,00 со ддв.
Close