Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Безбедност

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

32567890
Фреквентен опсег на предавателот: 2.4 GHz Предавателска моќност: <20dBm Communication range (отворен простор) - 300 mAdapters, 2pcs:(100-240V, 50-60Hz, 0.25A, DC5.0V 1000mA) Батерии: 6 парчиња x 1.5V тип "AAA "(не се вклучени) Нагодување на нивото на звукот Поврзани се двата уреди Може да се инсталираат на ѕид Боја: крем и жолта
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

BEFAST0183SP
Бежичен дигитален аудио монитор со фреквентен опсег од 2.4 GHz Транспарентен опсег: 300m (во отворен простор), USB адаптери, 2 pcsBatteries, 6 парчиња, големина "ААА" 1,5V (не се вклучени). Има функција VOX, двоен начин на комуникација. Висока чувствителност на микрофон. Volume control LED диода со звучно предупредување , Ниско ниво на батерија, LED предупредување, Три LED светилки со цел приказ на нивото на бучава во собата за бебиња. Вклучува ноќно светло што може да се вклучи / исклучи Боја: сина, розева и крем
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

VIBEFP171SI
Работен опсег: 2.4 GHz Опсег: до 260 m Модулација: GFSK Видео дисплеј: 3.2 "TFT LCD Резолуција: 320х240 @ 20fps ФУНКЦИИ: Активација на звук (VOX), Музикален плеер, Двострана комуникација, Гледаље на бебето, Ругулирање на звук, Комплет вклучуваат: 1 уред за родител, 1 уред за бебето, 2 адаптери, 1 литиво-јонска полимерна батерија за уредот на родителите, упатство за употреба Боја: бела
ден 5.500,00 со ддв.
Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

STKUPD018SET
ден 470,00 со ддв.
Babyphone - Freestyle

Бебифон - Freestyle

0171025
Овој бебифон е многу практичен и лесен за употреба. Има чист звук и радиусот до кој што можете да го користите е 50 метри. Исто така се активира автоматски (при звук) и има регулација на звукот.
ден 1.800,00 со ддв.