Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

BIKLOON Метален баланс велосипед - Розов - Janod

Идеален за прошетки, овој метален баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е од 40 до 46 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски. Со велосипедот доаѓа и убава корпичка (имитација на плетена врба) којашто лесно се прикачува на кормилото и е иделана за носење шише со вода или играчки. Потребно е склопување.
Производител: Janod
Шифра: 3700217332952
ден 7.490,00 со ддв.
ден 6.741,00 со ддв.
- +

МатеријалМетал / Metal Возраст3-6 г. Димензии85 x 41 x 61 cm

МатеријалМетал / Metal Возраст3-6 г. Димензии85 x 41 x 61 cm

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close