Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters
Swisslion Kadino
RSS

Постови на блог '2017' 'декември'

10 Активности за новогодишните празници
10 Активности за новогодишните празници

Должност на секој родител е на децата да им приреди одлична забава за Нова Година. Она што ќе го направите во текот на празниците за вашите деца, ќе остане во долго сеќавање во текот на нивниот живот.

Сите ние пред празниците сме во гужва, работа, секојдневни обврски. Едвај чекамe да започнат. Од т...

Close