Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters
Swisslion Kadino
RSS

Постови на блог со 'horoskop' ознаки

Осум работи кои треба да ги знаете доколку имате бебе Водолија
Осум работи кои треба да ги знаете доколку имате бебе Водолија

Ако Вашето дете е Водолија во хороскоп, тогаш имате паметно, мудро и толерантно дете.

Бебе Јарец
Бебе Јарец

Бебето Јарец е единствено кое делува повозрасно од останатите бебиња. Обично за нив се вели дека се стари кога се млади, а млади кога се стари.

Бебе Рак
Бебе Рак

Што да очекувате од бебето родено во хороскопски знак рак

Бебе Овен
Бебе Овен

Бебето овен има моќен глас

Што да очекуваме од бебето Риба?
Што да очекуваме од бебето Риба?

Велат дека рибите се последниот знак и сигурно сѐ излегува на крај со нив, но не се во право.

Какво ќе биде вашето бебе ?
Какво ќе биде вашето бебе ?

Какво ќе биде вашето бебе ?

Што да очекувате од бебе- Овен

Бебе Овен има силен глас, штом дојде на свет мора сите да знаат дека е баш тој! Спремни- морате сите да бидете во болница и да го видите, први.

Тоа е гласно секој пат кога ќе заплаче бидејќи сака да ги разбуди сите други бебиња. Нема да ч...

Close