Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Caretero Транспортно креветче Grande plus - Mint

Погодно за деца со тежина до 15 кг
Производител: Caretero
Шифра: TERO-3552/3313
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 6.940,00 со ддв.
ден 5.552,00 со ддв.
- +

Grande plus е одлично транспортно креветче за патување. Изгледа многу привлечно, а воедно нуди и одлична практичност. Содржи подлога за преповивање, организатор за додатоци и две нивоа за да се олесни секојдневната нега на детето. Мрежата за инсекти ќе го заштити детето од несаканите посетители, додека играчките поставени на крошната ќе го привлечат вниманието и забавуваат детето.

- Погодно за деца со тежина до 15 кг

- Изработено од висококвалитетни ткаенина, издржлива и лесна за одржување.

- Отстранлива крошна со играчки и мрежа за заштита од инсекти

- Дополнителен механизам за клацкање

- Голем простран џеб за акцесоари

- Душек на преклопување што може да се постави на две ниво (горното ниво е до 9 кг)

- Странична врата со патент 

- Голема и практична подлога за преповивање 

- Практичен организатор за додатоци што може да се постави било каде на оградата

- Тркала за лесно поместување на креветчето

- Модерен дизајн

- Торба за транспорт на креветчето иста боја како транспортното креветче

- EN 716 сертификат

Grande plus е одлично транспортно креветче за патување. Изгледа многу привлечно, а воедно нуди и одлична практичност. Содржи подлога за преповивање, организатор за додатоци и две нивоа за да се олесни секојдневната нега на детето. Мрежата за инсекти ќе го заштити детето од несаканите посетители, додека играчките поставени на крошната ќе го привлечат вниманието и забавуваат детето.

- Погодно за деца со тежина до 15 кг

- Изработено од висококвалитетни ткаенина, издржлива и лесна за одржување.

- Отстранлива крошна со играчки и мрежа за заштита од инсекти

- Дополнителен механизам за клацкање

- Голем простран џеб за акцесоари

- Душек на преклопување што може да се постави на две ниво (горното ниво е до 9 кг)

- Странична врата со патент 

- Голема и практична подлога за преповивање 

- Практичен организатор за додатоци што може да се постави било каде на оградата

- Тркала за лесно поместување на креветчето

- Модерен дизајн

- Торба за транспорт на креветчето иста боја како транспортното креветче

- EN 716 сертификат

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close