Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Часовник Буф што трепка-Le Toy Van

Погоден за возрасти - 12 месеци +
Димензии :14,5 x 5,4 x 20,5 см
ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА
Производител: Le Toy Van
Шифра: PL010
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 1.420,00 со ддв.
- +

Трепкајте со часоовникот !!!

Играчката има нумериран дизајн кој поттикнува препознавање на броеви и практика на броење.


Шарениот дизајн помага да се развие препознавањето на бојата и да се стимулира имагинацијата

Изработени од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина. 

Шарен, едноставен дрвен часовник. Поставете ги рацете на часовникот и затворете ги очите пред спиење.

Трепкајте со часоовникот !!!

Играчката има нумериран дизајн кој поттикнува препознавање на броеви и практика на броење.


Шарениот дизајн помага да се развие препознавањето на бојата и да се стимулира имагинацијата

Изработени од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина. 

Шарен, едноставен дрвен часовник. Поставете ги рацете на часовникот и затворете ги очите пред спиење.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Санка Pilsan

Санка - Pilsan

06 170
Возраст: 3+
ден 1.775,00 со ддв.
Санка со волан - Pilsan

Санка со волан - Pilsan

06 168
Возраст: 3+
ден 8.580,00 со ддв.
Бајка Unicorn кочија - Le Toy Van

Кочија од бајките и еднорог - Le Toy Van

TV642
Возраст: 3+
Димензии: 30 x 12 x 15cm
ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА
ден 2.590,00 со ддв.
Мојата прва куќичка за птици - Janod

Мојата прва куќичка за птици - Janod

3700217331955
Поддржете го интерестот на вашето дете за природата и за животните што живеат наоколу, со оваа убава дрвена куќичка за птици. Влезот со дијаметар од 3 cm е соодветен за низ него да можат да влезат сите помали птици што живеат во нашите дворови. За полесно чистење, куќичката има вратичка што се спушта од едната страна. Има додатоци со коишто може со помош на жица, или завртки да се прицврсти на дрво или на ѕид. (Завртки и жица не се вклучени)
ден 990,00 со ддв.
Close