Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Чашки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Чашка без клунче 300мл, зелена

Чашка без клунче 300мл, зелена

2033
Едноставен начин за детето да научи да пие од чашка без клунче. Лесна, издржлива и изолирана за да ја одржува температурата и свежината на течностите.
ден 580,00 со ддв.
Чашка без клунче 300мл, розева

Чашка без клунче 300мл, розева

2032
Едноставен начин за детето да научи да пие од чашка без клунче. Лесна, издржлива и изолирана за да ја одржува температурата и свежината на течностите.
ден 580,00 со ддв.
Чашка со меко клунче 180мл, розева

Чашка со меко клунче 180мл, розева

2027
Најдобар начин на му помогнете на вашето бебе да направи лесен премин од шише на чашка.
ден 490,00 со ддв.
Чашка со меко клунче 180мл, сина

Чашка со меко клунче 180мл, сина

2026
Најдобар начин на му помогнете на вашето бебе да направи лесен премин од шише на чашка.
ден 490,00 со ддв.
Чашка со меко клунче 270мл, зелена

Чашка со меко клунче 270мл, зелена

2028
Чашка со заоблена форма која вашето бебе лесно ќе ја држи за да се учи да пие од чаша. Капачето останува отворено и кога бебето пие од чашката.
ден 590,00 со ддв.
Чашка со меко клунче 270мл, розева

Чашка со меко клунче 270мл, розева

2029
Чашка со заоблена форма која вашето бебе лесно ќе ја држи за да се учи да пие од чаша. Капачето останува отворено и кога бебето пие од чашката.
ден 590,00 со ддв.