Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Chipolino

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolini Када за капење Патче

Chipolini Када за капење Патче

VKM018DK01LG
Лесно за употреба и одличен за добра положба на детето. Должина: 102 сантименти Боја :бела
ден 650,00 со ддв.
Chipolini торба/ранец за бебе

Chipolini торба/ранец за бебе

CHRA01803DG
Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот.
ден 1.550,00 со ддв.
Chipolino Ride on car  ATV pink

Chipolino Ride on car ATV pink

ROCAT01802P
Играчката е наменета за дете на возраст од 12 месеци до 36 месеци до 20 кг.
ден 1.650,00 со ддв.
Chipolino Ride on car ATV blue

Chipolino Ride on car ATV blue

ROCAT01803BL
Играчката е наменета за дете на возраст од 12 месеци до 36 месеци до 20 кг.
ден 1.650,00 со ддв.
Chipolino Ride on car "ATV" red

Chipolino Ride on car ATV red

ROCAT01801R
Играчката е наменета за дете на возраст од 12 месеци до 36 месеци до 20 кг.
ден 1.650,00 со ддв.
Chipolino tорба/ранец црна

Chipolino tорба/ранец црна

CHRA01807BL
Оваа торба ранец е еко кожа Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот. Големина 40x32x20 cm
ден 1.650,00 со ддв.