Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Chipolino Бебешка количка - Emoji 2020 Graphite

Погодно за деца од 6+ месеци до 15 кг
Производител: Chipolino
Шифра: LKEM02001GT
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 3.999,00 со ддв.
- +

- Погодно за деца од 6+  месеци до 15 кг

- Потпирач за грбот во повеќе позиции

- Прилагодлив потпирач за нозе

- 5 точки на безбедносен сиситем со меки подлоги на рамењата

- Голема крошна за заштита од сонце со прозорче

- Двојни предни ротирачки тркала

- Задни тркала со сопирачка

- Ергономска рачка со пена за дополнителна удобност

- Лесно собирање на количката

- Корпа за складирање

- Направена од 100% безбеден материјал

- Произведен според Европски стандард EN 1888

Тежина на количка: 6.15 кг

Димензии на отворена количка: L 62 cm/ W 48 cm/ H 103 cm

Димензии на затворена количка: L 105 cm/ W 36 cm/ H 27 cm

Димензии на седиште: L 73 cm/ W 32 cm

- Погодно за деца од 6+  месеци до 15 кг

- Потпирач за грбот во повеќе позиции

- Прилагодлив потпирач за нозе

- 5 точки на безбедносен сиситем со меки подлоги на рамењата

- Голема крошна за заштита од сонце со прозорче

- Двојни предни ротирачки тркала

- Задни тркала со сопирачка

- Ергономска рачка со пена за дополнителна удобност

- Лесно собирање на количката

- Корпа за складирање

- Направена од 100% безбеден материјал

- Произведен според Европски стандард EN 1888

Тежина на количка: 6.15 кг

Димензии на отворена количка: L 62 cm/ W 48 cm/ H 103 cm

Димензии на затворена количка: L 105 cm/ W 36 cm/ H 27 cm

Димензии на седиште: L 73 cm/ W 32 cm

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close