Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Chipolino Хранилка 3 во 1 Rotto 360 сетепени - Повеќе бои

За деца што може самостојно да седат до 15 кг
Производител: Chipolino
Шифра: STHRT02001GT
Датум на испорака: 1-3 дена

Избери боја на производот.

ден 6.879,00 со ддв.
- +

- За деца што може самостојно да седат до 15 кг

- Три начини на употреба на хранилката: како високо столче, мало столче и бустер

- Може да се користи како мало столче кога ќе се отстрани долниот дрвен дел со ногарки

- Ротирачко столче 360 степени и со 5 фиксни позиции

- Удобно седиште од кожа за полесно чистење

- 5 точки на безбедност со меки подлоги кај рамењата

- Отстранлив послужавник

- Двоен послужавник - горниот дел може лесно да се отстрани за полесно чистење

- Дополнителна безбедносна Т заштита 

- Две нивоа на потпирач за нозете

- Изработено од 100% безбедни материјали

- Произведено според европски стандарди EN 14988 и EN 16120,

- Димензии на храника: L 50 cm/ W 50 cm/ H 67-92 cm

- Димензии на седиште: L 65 cm/ W 26-44 cm


            

- За деца што може самостојно да седат до 15 кг

- Три начини на употреба на хранилката: како високо столче, мало столче и бустер

- Може да се користи како мало столче кога ќе се отстрани долниот дрвен дел со ногарки

- Ротирачко столче 360 степени и со 5 фиксни позиции

- Удобно седиште од кожа за полесно чистење

- 5 точки на безбедност со меки подлоги кај рамењата

- Отстранлив послужавник

- Двоен послужавник - горниот дел може лесно да се отстрани за полесно чистење

- Дополнителна безбедносна Т заштита 

- Две нивоа на потпирач за нозете

- Изработено од 100% безбедни материјали

- Произведено според европски стандарди EN 14988 и EN 16120,

- Димензии на храника: L 50 cm/ W 50 cm/ H 67-92 cm

- Димензии на седиште: L 65 cm/ W 26-44 cm


Напишете сопствен осврт
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
 • Лош
 • Одлично
Close