Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Chipolino тротинет - Kiddy white

Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.
Производител: Chipolino
Шифра: DSKI01707WH
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 1.470,00 со ддв.
- +

- Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.

- Седиштето на тротинетот се вади

- Седиштето може да се прилагоди на 3 висини

- Рачката може да се прилагоди на 3 висини

- Рачките се обложени со гума за да не се лизга, така што детето ќе може стабилно да се движи

- Кочница на задното тргало

- Во предниот дел тротинетот има корпа за додатоци

- Тротинетот има две предни тркала и светла и едно задно тркало

- Димензии: 56х15х27 см

- Димензии на седиште: 32 см

- Димензии на дастака: 27 см

- Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.

- Седиштето на тротинетот се вади

- Седиштето може да се прилагоди на 3 висини

- Рачката може да се прилагоди на 3 висини

- Рачките се обложени со гума за да не се лизга, така што детето ќе може стабилно да се движи

- Кочница на задното тргало

- Во предниот дел тротинетот има корпа за додатоци

- Тротинетот има две предни тркала и светла и едно задно тркало

- Димензии: 56х15х27 см

- Димензии на седиште: 32 см

- Димензии на дастака: 27 см

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ