Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Чудниот случај на исчезнатите колбаси


Оригинален наслов на книгата : Lo strano caso delle salsicce scomparse - Алесандро Гати
ИСБН : 978-608-229-931-0
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 132
Димензии : 120 x 210
Корица : мека
Шифра: 315
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 250,00 со ддв.
- +

Краток опис

 

ЧУДНИОТ СЛУЧАЈ СО ИСЧЕЗНАТИТЕ КОЛБАСИ 

Серијал „Мачки-детективи“ 

 

Месарите од Франција се во Париз за наградата „Златно прасенце“! Но, непосредно пред натпреварот, вкусните колбаси на омилениот учесник исчезнуваат. Мачките-детективи истражуваат и следат три траги, но... по ѓаволите, која ќе биде вистинската?!

Краток опис

 

ЧУДНИОТ СЛУЧАЈ СО ИСЧЕЗНАТИТЕ КОЛБАСИ 

Серијал „Мачки-детективи“ 

 

Месарите од Франција се во Париз за наградата „Златно прасенце“! Но, непосредно пред натпреварот, вкусните колбаси на омилениот учесник исчезнуваат. Мачките-детективи истражуваат и следат три траги, но... по ѓаволите, која ќе биде вистинската?!

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close