Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Црвен ретро трицикл - Baghera

Овој црвен ретро тицикл е наменета за деца на возраст од 3+
Производител: Baghera
Шифра: HERA860/2974
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 8.072,00 со ддв.
ден 5.650,00 со ддв.
- +

Овој трицикл е опремен со одлични функционални управувања.
Изработен е од метал со гумени тркала. Премногу е стабилен, што ќе му овозможи сигурност на вашето дете чуствувајќи  се како вистински тркач насекаде.
Гумените тркала не предизивикуваат бучава при возењето и затоа го прави одличен буквално за секаков вид на под. Дома, надвор, (куќа, асфалт, чакал, трева,…)
Седлото се прилагодува на 3 позиции, вашето малечко ќе може да вози од 3 до 6 години. Вашето дете ќе биде добро заштитено и ќе може да игра на неговиот мал велосипед со целосна безбедност.

Овој трицикл на Baghera е исто така и одличен подарок, кој ќе трае со генерации и генерации поради неговиот одличен квалитет и издржливост.

Дури и кога вашето дете ќе порасне е одличен детал за во неговата собата!

Овој трицикл е опремен со одлични функционални управувања.
Изработен е од метал со гумени тркала. Премногу е стабилен, што ќе му овозможи сигурност на вашето дете чуствувајќи  се како вистински тркач насекаде.
Гумените тркала не предизивикуваат бучава при возењето и затоа го прави одличен буквално за секаков вид на под. Дома, надвор, (куќа, асфалт, чакал, трева,…)
Седлото се прилагодува на 3 позиции, вашето малечко ќе може да вози од 3 до 6 години. Вашето дете ќе биде добро заштитено и ќе може да игра на неговиот мал велосипед со целосна безбедност.

Овој трицикл на Baghera е исто така и одличен подарок, кој ќе трае со генерации и генерации поради неговиот одличен квалитет и издржливост.

Дури и кога вашето дете ќе порасне е одличен детал за во неговата собата!

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Close