Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Цуцла Лажливка PreVent 6-12 месеци, розева

Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите.
Производител: Dr.Brown's
Шифра: 2036
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 450,00 со ддв.
- +

Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите. 

Формата на целосната цуцла е заоблена за да нема контакт со лицето на бебето, односно да не пречи на носето. 

Вклучува:

-две розеви цуцли лажливки 6-12 месеци

Не содржи БПА

Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите. 

Формата на целосната цуцла е заоблена за да нема контакт со лицето на бебето, односно да не пречи на носето. 

Вклучува:

-две розеви цуцли лажливки 6-12 месеци

Не содржи БПА

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Close