Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Цуцли и глодалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Стаклено Шише 270мл широко грло

Стаклено Шише 270мл широко грло

2009
Dr. Brown’s Options Bottle е првото шише кое може да се употребува со или без внатрешниот вентил систем. Новиот вентил систем е наменет да расте со Вашето бебе и ви препорачуваме да го употребувате за да ги осетите сите предности на Dr. Brown’s шишињата. Патентираниот вентил систем на Dr. Brown’s шишињата помага да се намалат проблеми при хранење, варење на млекото и ги сочувува витамините во млекото.
ден 755,00 со ддв.
Силиконска Цуцла 3-6 месеци тесно грло

Силиконска Цуцла 3-6 месеци тесно грло

2210/1054
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето. Вклучува: -две силиконски цуцли 3-6 месеци
ден 305,00 со ддв.
Силиконска Цуцла недоновче тесно грло

Силиконска Цуцла недоновче тесно грло

2010/1053
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 305,00 со ддв.
Силиконска Цуцла 9+ месеци тесно грло

Силиконска Цуцла 9+ месеци тесно грло

2014
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 305,00 со ддв.
Силиконска Цуцла 3-6 месеци широко грло

Силиконска Цуцла 3-6 месеци широко грло

2018
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 355,00 со ддв.
Kikka Boo Држач за цуцла  - Bear Boo

Kikka Boo Држач за цуцла - Bear Boo

55310
Фамилијата Kikka Boo - Bear Boo играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал.
ден 230,00 со ддв.
Nip - Miss Denti силикон цуцла

Nip - Miss Denti силикон цуцла

4431800
Првата стоматолошка цуцла која овожува правилен притисок на запчињата на вашето дете.
ден 245,00 со ддв.
Nip Family – Лажалка цуцла од силикон

Nip Family – Лажалка цуцла од силикон

4431301
Мека и анатомски обликувана цуцла од силикон.
ден 205,00 со ддв.
Nip Funny Animals - Лажалка цуцла

Nip Funny Animals - Лажалка цуцла

4431502
Слатки цуцли лажалки во облик на животни.
ден 305,00 со ддв.
NIP Life – Лажалка цуцла силикон

NIP Life – Лажалка цуцла силикон

4431301
Слатки цуцли лажалки во облик на животни.
ден 205,00 со ддв.
Цуцла Лажливка PreVent 0-6 месеци, розева

Цуцла Лажливка PreVent 0-6 месеци, розева

2034
Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите.
ден 450,00 со ддв.
Цуцла Лажливка PreVent 0-6 месеци, сина

Цуцла Лажливка PreVent 0-6 месеци, сина

2035/1079
Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите.
ден 450,00 со ддв.
Close