Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Работилници

Вклучени се активности од кои треба да се избере една која децата ќе ја изработуваат. Сите потребни матерјали се обезбедени од наша страна. Времетрање на активностите е најмногу 60 минути. По завршување на истите се продолжува со роденденската забава. Темата за работилницата е по ваш избор. Цените се наведени по дете. Изберете ја количината односно бројот на деца. 

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Боење, декорирање и украсување на глинени предмети

Боење, декорирање и украсување на глинени предмети

92
Боење, декорирање и украсување на глинени предмети.
ден 450,00 со ддв.
Боење, декорирање и украсување на маски

Боење, декорирање и украсување на маски

93
Боење, декорирање и украсување на маски
ден 450,00 со ддв.
Заедничка креативна работилница

Заедничка креативна работилница

106
Организирање на креативни работилници, наменети за вашите роденденски забави.
ден 280,00 со ддв.
Маици или ташнички

Маици или ташнички

115
Боење, декорирање и украсување на маици или ташнички
ден 450,00 со ддв.
Навлаки за перничиња

Навлаки за перничиња

130
Боење, декорирање и украсување на навлаки за перничиња
ден 350,00 со ддв.
Сликање на стакло

Сликање на стакло

140
Сликање на стакло
ден 600,00 со ддв.