Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

ДИЗНИ КОЗМЕТИКА

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Дизни принцези гел за туширање

Дизни принцези гел за туширање

103
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1000ml
ден 390,00 со ддв. ден 250,00 со ддв.
Слика на Ултимејт Спајдермен купка

Ултимејт Спајдермен купка

151
Блага и нежна купка за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1l
ден 390,00 со ддв. ден 250,00 со ддв.
Карс 2 Шампон

Карс Шампон (Cars)

107
Благ и нежен шампон за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Ултимејт Спајдермен гел за туширање

Ултимејт Спајдермен гел за туширање

150
Благ и нежен гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Спајдермен течен сапун

Спајдермен течен сапун

145
Благ и нежен сапун за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph. Количина: 300ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

102
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергени и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 135,00 Max: ден 250,00
ден135 ден250