Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дизни Снежана гел за туширање

Гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
Производител: Disney (Дизни)
Достапност: Нема на залиха
Шифра: 104
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 190,00 со ддв.
ден 135,00 со ддв.
- +

Гел за туширање за деца.

Количина: 250ml

Со хидратантни својства.

Без бои и алкохол. Бес алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежна за очи.

Не се препорачува за деца под 36 месеци. 

Употреба: Нанесете ја купката на мокра коса и кожа, нежно масирајте и добро исплакете.

Состав: Вода, натриум сулфат, маслинов ацетат, оризов ацетат, глицерин, натриум кокоил хидролизиран протеин со пченица, парфем, екстракт од грозје, екстракт од алое, Polyquaternum -7, натриум хлорид, лимонска киселина, бензил алкохол, дехидрооцетна киселина, калиум сорбат, хидроксипропил гиар хидроксипропил тримониум хлорид.

Земја на потекло: Италија-ЕУ

Цените се со вклучен ДДВ

Гел за туширање за деца.

Количина: 250ml

Со хидратантни својства.

Без бои и алкохол. Бес алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежна за очи.

Не се препорачува за деца под 36 месеци. 

Употреба: Нанесете ја купката на мокра коса и кожа, нежно масирајте и добро исплакете.

Состав: Вода, натриум сулфат, маслинов ацетат, оризов ацетат, глицерин, натриум кокоил хидролизиран протеин со пченица, парфем, екстракт од грозје, екстракт од алое, Polyquaternum -7, натриум хлорид, лимонска киселина, бензил алкохол, дехидрооцетна киселина, калиум сорбат, хидроксипропил гиар хидроксипропил тримониум хлорид.

Земја на потекло: Италија-ЕУ

Цените се со вклучен ДДВ

Спецификации на производот
Free Return Yes
Two Year Guarantee Yes
Find more at http://nop-templates.com
Спецификации на производот
Free Return Yes
Two Year Guarantee Yes
Find more at http://nop-templates.com