Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Диспензер за Млеко во Прав, розев

Диспензер за Млеко во Прав, розев

2062
Собира доволно млеко во прав за да направите три шишиња по 270мл млеко. Овој диспензер е поделен на три дела, во секој дел собира доволно да се стави млеко во прав за 270мл млеко, само свртете го капачето каде што е формулата за да ја истурите.
ден 390,00 со ддв.
Диспензер за Млеко во Прав, син

Диспензер за Млеко во Прав, син

2063
Собира доволно млеко во прав за да направите три шишиња по 270мл млеко. Овој диспензер е поделен на три дела, во секој дел собира доволно да се стави млеко во прав за 270мл млеко, само свртете го капачето каде што е формулата за да ја истурите.
ден 390,00 со ддв.
Капачиња за шише со тесно грло

Капачиња за шише со тесно грло

2024
Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.
ден 300,00 со ддв.
Капачиња за шише со широко грло

Капачиња за шише со широко грло

2025
Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.
ден 290,00 со ддв.
Резервен вентил систем за 250 мл

Резервен вентил систем за 250 мл

2022
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00 со ддв.
Резервен вентил систем за 270 мл

Резервен вентил систем за 270 мл

2023
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00 со ддв.