Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци

Во оваа категорија може да најдете додатоци за вашето дете-бебе како што се кадички, бебимонитори, бајбифон, ташни и слично. 

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Када за капење

Chipolino Када за капење

VKM018FF05LG
Исклучително лесен, удобен и лесен за чистење. Достапно во зелена, бела и жолта боја. Опремени со термометар Должина: 102 см
ден 650,00 со ддв.
Chipolini Када за капење Патче

Chipolini Када за капење Патче

VKM018DK01LG
Лесно за употреба и одличен за добра положба на детето. Должина: 102 сантименти Боја :бела
ден 650,00 со ддв.
Продолжувач на боди

Продолжувач на боди

2145
Поради брзиот раст на нашите најмили се јавува потребата од често менување на бодито и тоа знае да претставува дополнителен трошок, така што на неколку месеци секогаш треба да купуваме ново боди за најмилите.
ден 100,00 со ддв.
 Chipolino кадичка со држач

Chipolino кадичка со држач

SVM000101SV
Должина на кадичка 102 сантименти Боја: Бела
ден 1.600,00 со ддв.
Кадичка за бањање на бебе

Кадичка за бањање на бебе

PZKA018FF04LB
Оваа е кадичка е наменета за бањање на бебиња. Таа ќе го олесни бањањето и ќе ви пружи поголема сигурност и одлична положба во која вашето бебе ќе ужива.
ден 450,00 со ддв.
Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

32567890
Фреквентен опсег на предавателот: 2.4 GHz Предавателска моќност: <20dBm Communication range (отворен простор) - 300 mAdapters, 2pcs:(100-240V, 50-60Hz, 0.25A, DC5.0V 1000mA) Батерии: 6 парчиња x 1.5V тип "AAA "(не се вклучени) Нагодување на нивото на звукот Поврзани се двата уреди Може да се инсталираат на ѕид Боја: крем и жолта
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

536727489403/
Бежичен дигитален аудио монитор со фреквентен опсег од 2.4 GHz Транспарентен опсег: 300m (во отворен простор), USB адаптери, 2 pcsBatteries, 6 парчиња, големина "ААА" 1,5V (не се вклучени). Има функција VOX, двоен начин на комуникација. Висока чувствителност на микрофон. Volume control LED диода со звучно предупредување , Ниско ниво на батерија, LED предупредување, Три LED светилки со цел приказ на нивото на бучава во собата за бебиња. Вклучува ноќно светло што може да се вклучи / исклучи Боја: сина, розева и крем
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

VIBEFP171SI
Работен опсег: 2.4 GHz Опсег: до 260 m Модулација: GFSK Видео дисплеј: 3.2 "TFT LCD Резолуција: 320х240 @ 20fps ФУНКЦИИ: Активација на звук (VOX), Музикален плеер, Двострана комуникација, Гледаље на бебето, Ругулирање на звук, Комплет вклучуваат: 1 уред за родител, 1 уред за бебето, 2 адаптери, 1 литиво-јонска полимерна батерија за уредот на родителите, упатство за употреба Боја: бела
ден 5.500,00 со ддв.
Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

STKUPD018SET
ден 470,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 100,00 Max: ден 5.500,00
ден100 ден5500