Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци за бања

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Адаптер за WC шоља - Shape of sea (Повеќе бои)

Kikka Boo Адаптер за WC шоља - Shape of sea (Повеќе бои)

550109
Возраст: 18 + м
Димензии на адаптер: 33x29x8cm
ден 520,00
Анатомско столче за во корито со мрежа (Повеќе бои)

Анатомско столче за во корито со мрежа (Повеќе бои)

900035
ден 790,00
Бебешко седло за бањање

Бебешко седло за бањање

07 497
Возраст: 6-15м
Максимална тежина: 13 кг.
ден 845,00
Држач за бањање

Држач за бањање

07 515
Возраст: 0-12м
Максимална тежина: 10 кг.
ден 325,00
Организатор за играчки во бања (Повеќе бои)

Организатор за играчки во бања (Повеќе бои)

900070
Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања.
ден 400,00
Подлога за корито мече (Повеќе бои)

Подлога за корито мече (Повеќе бои)

900041
Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.
ден 1.100,00
Close