Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци за детска соба

Во оваа категорија ќе најдете детали кои ќе ја разубават детската соба на вашето дете!

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Госпоѓици со своите мисли

Госпоѓици со своите мисли

SL-02
Масло на платно
Димензии:47x37cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2018 година
ден 9.225,00 со ддв.
Еден ден

Еден ден

SL-01
Mасло на хартија
Димензии:60x33 cm
Изработено 2018 година
ден 9.225,00 со ддв.
Јас и ти

Јас и ти

SL-07
Масло на платно
Димензии:47x37cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2018 година
ден 9.225,00 со ддв.
Музика покрај море

Музика покрај море

SL-05
Масло на платно
Димензии:60x50cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2018 година
ден 15.375,00 со ддв.
Насмевни се мамо

Насмевни се мамо

SL-09
Масло на платно
Димензии:47x47cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2018 година
ден 14.145,00 со ддв.
Попладне

Попладне

SL-10
Масло на платно
Димензии:47x47cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2018 година
ден 14.145,00 со ддв.
Празен град

Празен град

SL-08
Масло на платно
Димензии:47x37cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2018 година
ден 9.225,00 со ддв.
Пречек

Пречек

SL-03
Масло на платно
Димензии:58x47cm
Изработено 2017 година
ден 14.145,00 со ддв.
Танц 2

Танц 2

SL-04
Масло на платно
Димензии:58x47cm
Уметник: Моника Десоска-Каргова
Изработено 2017 година
ден 14.145,00 со ддв.
Торба за играчки

Торба за играчки-зајчиња

Abv01
Торба за играчки која е не само што ќе го разубави собата на вашето дете, туку и собурањето на играчки ќе го направи позабавно за вашето дете!
ден 1.600,00 со ддв.
Огледало зајче

Огледало зајче

4015
Огледалце, огледалце, кој е најубав на светот? Украсете ја вашата детска соба со ова огледалце, а секојдневнието на вашето дете направето го магично! Достапно во три бои (бела, зелена и розева)
ден 1.500,00 со ддв.
Огледало - глувче

Огледало - глувче

abv-02
Собата на вашето дете ќе изгледа уште поубаво со огледалцето во форма на глувче. Достапно во повеќе бои и тоа (розева, плава, зелена, сива и бела)
ден 1.500,00 со ддв.
Лулашки-куќички

Лулашка - куќички

abc-03
Овие вреќи кои се закачуваат на ѕид не само што ќе ја разубават собата на вашето дете, туку и истото ќе ужива и одмара лулајќи се во истата. Достапни во повеќе дезени.
ден 4.500,00 со ддв.
Лулашка - зајчиња

Лулашка - зајчиња

abv-04
Овие вреќи кои се закачуваат на ѕид не само што ќе ја разубават собарата на вашето дете, туку и истото ќе ужива одмарајќи или лулајќи се во истата. Достапни во повеќе дезени.
ден 4.500,00 со ддв.
Лулашка - кругчиња

Лулашка - кругчиња

abv-05
Овие вреќи кои се закачуваат на ѕид не само што ќе ја разубават собарата на вашето дете, туку и истото ќе ужива одмарајќи или лулајќи се во истата. Достапни во повеќе дезени.
ден 4.500,00 со ддв.
Лулашка - роботи

Лулашка - роботи

abv-06
Овие вреќи кои се закачуваат на ѕид не само што ќе ја разубават собарата на вашето дете, туку и истото ќе ужива одмарајќи или лулајќи се во истата. Достапни во повеќе дезени.
ден 4.500,00 со ддв.
Лулашка- планети

Лулашка- планети

abv-07
Овие вреќи кои се закачуваат на ѕид не само што ќе ја разубават собарата на вашето дете, туку и истото ќе ужива одмарајќи или лулајќи се во истата. Достапни во повеќе дезени.
ден 4.500,00 со ддв.
Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР - Janod

Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР - Janod

3700217396503
Со оваа дрвена маса со 2 столчиња во меки бои, децата можат да цртаат и играат бесконечно. Столчињата се прилагодени на големината на децата над 3 години. Во центарот на масичката има отвор за држач за моливи, бои и пенкала. Отстранливиот држач за моливи е дел од комплетот. Моливи не се вклучени.
ден 5.890,00 со ддв.
МАСА И СТОЛ PICASSO ROUND РОЗЕ WONDER KID

МАСА И СТОЛ PICASSO ROUND РОЗЕ WONDER KID

132903
МАСА И СТОЛ PICASSO ROUND РОЗЕ WONDER KID Материјал: Букова слоевита дрвесина Димензии: Picasso Round маса - висина 47 цм, плотна димензии 43х32,5 цм Picasso Round столче - висина(седалка) 28 цм, висина(целосно) 47 цм, седалка димензии 23,5х32 цм
ден 2.190,00 со ддв.
МАСА И СТОЛ PICASSO ROUND ЖОЛТО WONDER KID

МАСА И СТОЛ PICASSO ROUND ЖОЛТО WONDER KID

132915
Материјал: Букова слоевита дрвесина Димензии: Picasso Round маса - висина 47 цм, плотна димензии 43х32,5 цм Picasso Round столче - висина(седалка) 28 цм, висина(целосно) 47 цм, седалка димензии 23,5х32 цм
ден 2.190,00 со ддв.
Close