Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци за количка

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolini торба/ранец за бебе

Chipolini торба/ранец за бебе

CHRA01803DG
Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот.
ден 1.550,00 со ддв.
Слика на Chipolini торба/ранец  за бебе

Chipolini торба/ранец за бебе

CHRA01804DF
Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот.
ден 1.550,00 со ддв.
Chipolino tорба/ранец црна

Chipolino tорба/ранец црна

CHRA01807BL
Оваа торба ранец е еко кожа Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот. Големина 40x32x20 cm
ден 1.650,00 со ддв.
Chipolino Кенгур за деца Дино 3 позиции

Chipolino Кенгур за деца Дино 3 позиции

KEND01801GB
Погоден за деца на возраст над 4 месеци со тежина до 15 kg. Препорачана возраст на детето од 4 до 12 месеци. Три позиции на детето за носење: напред пред лицето на родителот за бебе, за деца на возраст од 4 до 12 месеци зад себе, на грбот на возрасните и за деца на возраст од 6 до 12 месеци. Ремените се прилагодени според големината на детето. Боја сино-црна
ден 1.000,00 со ддв.
Носилка за бебе Gwen Kikka boo (кенгур)

Носилка за бебе (кенгур) Gwen Kikka boo

55574
Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 9 kg.
ден 1.290,00 со ддв.
Baby Multipractic 9 in 1

Baby Multipractic 9 in 1

2142
Една од најубавите работи што може да му се случи на човек во животот е да има безгрижно детство и топол дом. А за вашето бебе да има безгрижно детство треба да се чувстува удобно и заштитено. Нарачајте го Бејбимултипрактик 9 во 1 ќебенцето, производ кој може да го користите на 9 различни начини.
ден 1.100,00 со ддв.
Baby Multipractic 9 in 1 - Персонализирано

Baby Multipractic 9 in 1 - Персонализирано

2144
Една од најубавите работи што може да му се случи на човек во животот е да има безгрижно детство и топол дом. А за вашето бебе да има безгрижно детство треба да се чувстува удобно и заштитено. Нарачајте го Бејбимултипрактик 9 во 1 ќебенцето, производ кој може да го користите на 9 различни начини.
ден 1.300,00 со ддв.
Приврзок за бебешка количка - Бубамара - натур

Приврзок за бебешка количка - Бубамара - натур

4011534639907
ден 990,00 со ддв.
Приврзок за бебешка количка - Коњчиња

Приврзок за бебешка количка - Коњчиња

4011534634803
ден 1.240,00 со ддв.
Приврзок за бебешка количка - Мече - натур

Приврзок за бебешка количка - Мече - натур

4011534641900
ден 990,00 со ддв.
Приврзок за бебешка количка - Африка

Приврзок за бебешка количка - Африка

4011534359300
ден 1.090,00 со ддв.
Kikka boo Ташничка за количка Zoe (Повеќе бои)

Kikka boo Ташничка за количка Zoe (Повеќе бои)

55930
Организатор за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.
ден 495,00 со ддв.