Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци за нега

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Сет за маникир Bear (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет за маникир Bear (Повеќе бои)

550088
Димензии на производот: 10x8x7cm.
Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.
ден 510,00 со ддв.
Kikka Boo Сет за маникир  (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет за маникир (Повеќе бои)

550087
Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој овозможува поголема хигиена и лесно чистење.
ден 180,00 со ддв.
Kikka Boo Сет со четка и чешел (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет со четка и чешел (Повеќе бои)

550085
Сет за разубавување и нега на вашето бебе.
ден 220,00 со ддв.
Nip - Аспиратор за нос

Nip - Аспиратор за нос

4437074
За нежно и безболно лекување на затнат нос
ден 220,00 со ддв.
Nip - Ножички (Повеќе бои)

Nip - Ножички (Повеќе бои)

4437076
За безбедно сечење на ноктите
ден 225,00 со ддв.
Сет чешел и четка

Сет со четка и чешел

4437075
ден 360,00 со ддв.
Четка За Заби, розева

Четка За Заби, розева

2057
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00 со ддв.
Четка За Заби, сина

Четка За Заби, сина

2056
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00 со ддв.
Сет филтри за аспиратор за нос

Сет филтри за аспиратор за нос

900094
Содржи 10 резервни филтри,дизајнирани за маскимална хигиена.
ден 165,00 со ддв.
Навлака за прст за чистење уста

Навлака за прст за чистење уста

4437070
Наменета за бебиња од самото раѓање до 12 месечна возраст.
ден 285,00 со ддв.
Close