Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Доење и додатоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Кеси За Чување Млеко

Кеси За Чување Млеко

2059
Екстра издржливи кеси за чување на мајчиното млеко со дупло затварање. Цврстиот дизајн овозможува кесето да стои исправено. Може да се чува во фрижидер и замрзнувач. На врвот на кесичката има дел каде што може да го запишете име и датумот кога сте го оставиле млекото. Препорачуваме кесето со млеко да го чувате во задниот дел од фрижидерот.
ден 690,00 со ддв.
Рачна Пумпа за Измолзување

Рачна Пумпа за Измолзување

2058
Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа. Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас. Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување. Целосно се расклопува за лесно миење. Не содржи БПА
ден 3.340,00 со ддв.
Резервен вентил систем за 250 мл

Резервен вентил систем за 250 мл

2022
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00 со ддв.
Резервен вентил систем за 270 мл

Резервен вентил систем за 270 мл

2023
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00 со ддв.
Капачиња за шише со тесно грло

Капачиња за шише со тесно грло

2024
Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.
ден 300,00 со ддв.
Капачиња за шише со широко грло

Капачиња за шише со широко грло

2025
Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.
ден 290,00 со ддв.