Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дрвени играчки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Еластична играчка за бебе - Срце

Еластична играчка за бебе - Срце

4011534326203
ден 690,00 со ддв.
Сортирач на форми

Сортирач на форми

6923619425825
10 крупни дрвени блокови во различни форми и бои. Возраст: 12+
ден 1.290,00 со ддв.
Воз од дрво (Фарма)

Воз од дрво (Фарма)

6923619435909
Овој сет од 25 парчиња содржи шини, воз, знаци и други делови од фарма. Дизајниран да биде привлечен и возбудлив за младите умови и компатибилен со речиси сите други системи на дрвени возови, нуди бескрајни можности за креативна игра.
ден 1.890,00 со ддв.
Играчка од дрво - НОСОРОГ

Играчка од дрво - НОСОРОГ

6923619435435
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
Возраст:2
ден 490,00 со ддв.
Играчка од дрво - СЛОН

Играчка од дрво - СЛОН

6923619435497
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
Возраст:2+
ден 590,00 со ддв.
Играчка од дрво - ТИГАР

Играчка од дрво - ТИГАР

6923619435473
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 490,00 со ддв.
Drveni blokovi za uchenje formi, bukvi i boi

Дрвени блокови за учење форми, букви и бои

6923619437262
Овој мултифункционален сет со дрвени блокови, содржи 80 парчиња со различни бои, форми, букви и слики.
Содржи и торбичка за чување на блокчињата.
Совршен е за учење, градење, редење, сортирање и креирање на рзлични форми, а може и лесно да го носите со себе.
ден 1.890,00 со ддв.
Igrachka od drvo - Zebra

Играчка од дрво - ЗЕБРА

6923619435428
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 490,00 со ддв.
Igrachka od drvo - Nilski konj

Играчка од дрво - НИЛСКИ КОЊ

6923619435459
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 490,00 со ддв.
Igrachka od drvo - Aligator

Играчка од дрво - Алигатор

6923619435411
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 390,00 со ддв.
Igrachka od drvo - Zhirafa

Играчка од дрво - Жирафа

6923619435480
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 590,00 со ддв.
Igrachka od drvo - Majmunche

Играчка од дрво - МАЈМУНЧЕ

6923619435404
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 390,00 со ддв.
Еколошки град

Еколошки град

902
Возраст: 3+
ден 3.190,00 со ддв.
Дрвени блокчиња за стимулација на раниот развој

Дрвени блокчиња за стимулација на раниот развој

457689
Го поттикнуваат развојот на сетилата и координацијата на рацете и очите низ игра.
ден 790,00 со ддв.
Столарска маса и алати (Голема)

Столарска маса и алати (Голема)

6923619426884
Возраст: 3+
ден 2.590,00 со ддв.
Рампа со колички Бренд: Ever Earth

Рампа со колички

6923619409429

Оваа наградувана рампа со колички го задржува вниманието на децата.
Помага да се изгради концентрација.
Возраст: 18+
ден 1.890,00 со ддв.
Дрвен часовник со форми и бои

Дрвен часовник со форми и бои

6923619437293

Оваа играчка е совршена за на вашето дете да му помогне во разбирањето на времето и да кажува колку е часот.
Бројот за секој час е направен во вид на различна форма и боја, што помага во распознавањето на формите.
ден 1.190,00 со ддв.
Куќичка за кукли

Куќичка за кукли

6923619409788
Оваа волшебна куќичка за кукли со многу детали ја инспирира креативноста на децата додека си играат со неа и со приказните што си ги замислуваат.
ден 2.390,00 со ддв.
Табла за цртање

Табла за цртање

6923619436791
Возраст: 3+
ден 1.290,00 со ддв.
Воз за еколошки град

Воз за еколошки град

6923619436586
Возраст: 3+
ден 790,00 со ддв.
Воз за отпад за рециклирање

Воз за отпад за рециклирање

6923619436562
Возраст: 3+
ден 790,00 со ддв.
Воз од дрво со парна локомотива

Воз од дрво со парна локомотива

6923619436661

Овој воз е совршен додаток за сите дрвени системи со возови за играње и е компатибилен со најголем дел од нив.
Димензии: 24x3x5cm
Материјал: Дрво/Wood
Возраст: 3+
ден 890,00 со ддв.
Транспортен воз

Транспортен воз

6923619436593

Овој воз е совршен додаток за сите дрвени системи со возови за играње и е компатибилен со најголем дел од нив.
Димензии: 24x3x5cm
Материјал: Дрво/Wood
Возраст: 3+
ден 790,00 со ддв.
Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

4013594095402
Ви треба мирна рака за да поставите што е можно повеќе парчиња на месечината.
Возраст 4+
ден 990,00 со ддв.
Сообраќајни знаци (29)

Сообраќајни знаци (29)

4013594383806
29 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење
Возраст 3+
ден 1.390,00 со ддв.
Барабан

Барабан

4013594619820
Го вежба чувството за ритам, слухот за перцепција на различни звуци и ги подобрува моторичките способности.
ден 1.690,00 со ддв.
Барабан „Виножито“

Барабан „Виножито“

4013594619196
Го вежба чувството за ритам, слухот за перцепција на различни звуци и ги подобрува моторичките способности.
ден 1.690,00 со ддв.
My market stand

My market stand

4013594517072
Future trade professionals gather at the market stand.
The stand has everything to show the goods and negotiate prices (without decoration).
ден 2.900,00 со ддв.
Apples in fruit crate

Apples in fruit crate

4013594516655
Age: 3+
ден 690,00 со ддв.
Melons in fruit crate

Melons in fruit crate

4013594516730
Age: 3+
ден 850,00 со ддв.