Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дрвено креветче Klups - Safari Rabbit

Шифра: 7886011
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 5.890,00 со ддв.
- +

- Подлогата се поднесува на 3 позиции по висина за поставување на душекот.

- Оградата од предниот дел на креветчето 3 пречки лесно се острануват за полсена достапност до бебето ако креветчето е зближено до креветот на родителите.

- Креветчето го следи растот на детето.

- Додека бебето е помало се користи највисоката позиција на душекот за родителите лесно да можат да допрат до него.

- Кога детето ќе стане способно да се исправува само, се користат долните две позиции за да биде заштитено од паѓање.

 

*Во цената е вклучено само креветчето

- Подлогата се поднесува на 3 позиции по висина за поставување на душекот.

- Оградата од предниот дел на креветчето 3 пречки лесно се острануват за полсена достапност до бебето ако креветчето е зближено до креветот на родителите.

- Креветчето го следи растот на детето.

- Додека бебето е помало се користи највисоката позиција на душекот за родителите лесно да можат да допрат до него.

- Кога детето ќе стане способно да се исправува само, се користат долните две позиции за да биде заштитено од паѓање.

 

*Во цената е вклучено само креветчето

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close