Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дубачиња, хранилки и релаксатори

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Дубак со музички играчки

Дубак со музички играчки

171108
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 63 х 52,5 х 66см.
ден 2.500,00 со ддв.
Dubak aktiven centar so lulashka i djamper

Дубак активен центар со лулашка и џампер

0171177
Дубак кој на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 65 х 44 х 74см.
ден 3.900,00 со ддв.
Дубак со лилашка и џампер

Дубак со лулашка и џампер

171110
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди.ж Наменет е за деца постари од 6 месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 64,5 х 51 х 74,5см.
ден 3.500,00 со ддв.
Stolche za hranenje yummy zeleno monster

Столче за хранење Yummy зелено - монстер

171106
Столчето за хранење е наменето за деца од 6 месеци до 15 кг тежина.
ден 3.750,00 со ддв.
Chipolino Електричен Релаксатор Парадајз

Chipolino Електричен Релаксатор Парадајз

LSHP01903BG
Комбиниран и мултифункционален производ - може да се користи и како лулашка, и како лежалка- релаксатор. Наменет за новородени бебиња и многу мали деца со тежина до 9 кг. Удобен и компактен за лежење. Има 5 брзини со опција за избирање на времетраење на лулањето. 12 мелодии кои го забавуваат детето, 2 позиции на наслонот - една за игри и забава и друга за спиење. Музикална кутија со смирувачка вибрации. Може да биде со б актериум 4 ЕЕЗ. LR14 / 1,5V (не се вклучени) или AC / DC адаптер. Произведен во согласност со барањата на Европски стандарди EN 16232 и EN 12790, изработен од 100% безбедни материјали Боја кремаста
ден 4.800,00 со ддв.
Chipolino Релаксатор за деца Фиеста

Chipolino Релаксатор за деца Фиеста (Боја крем и зелена)

SHEFI0181BF
Наменето за новороденчиња и многу мали деца на возраст од околу 6 месеци со тежина не повеќе од 9 кг. Безбедносен ремен со 2 позиции на потпирачот за грб. Со симпатични, и меки играчки на обрачот. Кутија со смирувачки вибрации Производи со 3 батерии тип AA14 1.5V (не се вклучени) Има функција за нишање и статичка функција. Произведени според европскиот стандард EN 12790 направени од 100% безбеден материјал Боја крем и зелена
ден 2.960,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 1.800,00 Max: ден 4.800,00
ден1800 ден4800