Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дубаци(проодувалки)

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Дубак со музички играчки

Дубак со музички играчки

171108
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 63 х 52,5 х 66см.
ден 2.500,00 со ддв.
Dubak aktiven centar so lulashka i djamper

Дубак активен центар со лулашка и џампер

0171177
Дубак кој на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 65 х 44 х 74см.
ден 3.900,00 со ддв.
Дубак со лилашка и џампер

Дубак со лулашка и џампер

171110
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди.ж Наменет е за деца постари од 6 месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 64,5 х 51 х 74,5см.
ден 3.500,00 со ддв.
Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly

Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly ( Бои, зелена и крем)

PRJOL0191BE
Проодувалка 3 во 1 која ќе направи дeтeтo одлично да се забавува и развива баланс и координација. Светли бои и звуци Има сензор за притисок во рок од 6 часа и до 12 ° C Myлтифyнĸциoнaлeн пpoдyĸт 3 во 1.(музика, проодувалка и играчки)чината за проблемот. Πpoизвeдeна според Европските стандарди ЕN 1273 cо 100% бeзoпacни мaтepијaли. Бои, зелена и крем.
ден 2.750,00 со ддв.
Chipolino Проодувалка Амиго

Chipolino Проодувалка Амиго (Бои сина, жолта, розева и портокалова)

PRAMR1703PI
Оваа проодувалка е наменете за деца до 12 килограми. Нуди забава и полесна координација Ја има во неколку бои и тоа сина, жолта, розева и портокалова
ден 2.000,00 со ддв.
Chipolino проодувалка Тедди

Chipolino проодувалка Тедди

PRTE01404YE
Карактеристики: - Погодно за деца над 6 месеци - Положбата на седење на Вашето дете ќе биде удобна со високиот наслон на седиштето и прилагодувањето во 2 висини според растот на детето - Граничници против лизгање, за поголема безбедност - 2 предни тркалца кои ротираат за 360 степени - Играчка која може да се отстранува, со светлечки ефекти, мелодии и звуци, како и дополнителни два линкови за прикачување на повеќе играчки - Меко обложено седиште Достапно во повеќе бои како портокалова, сина, розева и зелена
ден 1.600,00 со ддв.