Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дубаци(проодувалки) и џампери

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Дубак 4 во 1 - Lilly Повеќе бои

Chipolino Дубак 3 во 1 - Lilly Повеќе бои

PRLI01703BE
Дубакот Lilly 3 во 1го охрабрува детето да се обиде да ги направи своите први чекори и му помага на детето да го развива баланс и координација. Светли бои и звуци на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето, развиваат слух и визија.
ден 5.000,00 со ддв.
Chipolino Дубак 4 во 1 - Fancy Повеќе бои

Chipolino Дубак 4 во 1 - Fancy Повеќе бои

PRFN01901PD
Дубакот Fancy 4 во 1 ги охрабрува обидите на бебето да ги направи своите први чекори и го подобрува неговиот баланс и координација. Боите и звуците на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето и ги развиваат неговите вештини за слух и визија.
ден 5.199,00 со ддв.
Chipolino Дубак Carrera Повеќе бои

Chipolino Дубак Carrera Повеќе бои

PRCR02001BL
ден 2.739,00 со ддв.
Дубак со музички играчки

Дубак со музички играчки

171108
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 63 х 52,5 х 66см.
ден 2.500,00 со ддв.
Дубак со лилашка и џампер

Дубак со лулашка и џампер

171110
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди.ж Наменет е за деца постари од 6 месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 64,5 х 51 х 74,5см.
ден 3.500,00 со ддв.
Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly

Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly ( Бои, зелена и крем)

PRJOL0191BE
Проодувалка 3 во 1 која ќе направи дeтeтo одлично да се забавува и развива баланс и координација. Светли бои и звуци Има сензор за притисок во рок од 6 часа и до 12 ° C Myлтифyнĸциoнaлeн пpoдyĸт 3 во 1.(музика, проодувалка и играчки)чината за проблемот. Πpoизвeдeна според Европските стандарди ЕN 1273 cо 100% бeзoпacни мaтepијaли. Бои, зелена и крем.
ден 2.750,00 со ддв.
Проодувалка

Проодувалка

03103
Возраст: 12м+
ден 1.430,00 со ддв.
Prooduvalka

Проодувалка

8033
Возраст: 12м+
ден 1.430,00 со ддв.
Проодувалка - F1 spiderman

Проодувалка - F1 spiderman

03081
Возраст на употреба: 12-36 месеци
ден 1.810,00 со ддв.
Проодувалка - Fisher price 4 in 1

Проодувалка - Fisher price 4 in 1

1812
Возраст: 12м+
ден 3.900,00 со ддв.
Проодувалка - Fisher price My first car

Проодувалка - Fisher price My first car

1801
Возраст: 12м+
ден 910,00 со ддв.
Проодувалка - Fisher price My first car

Проодувалка - Fisher price My first car

8025
Возраст: 12м+
ден 845,00 со ддв.
Проодувалка - Step car 2 in 1

Проодувалка - Step car 4 in 1

8035
Возраст: 12м+
ден 2.405,00 со ддв.
Проодувалка - Step car 2 in 1

Проодувалка - Step car 4 in 1

8037
Возраст: 12м+
ден 2.405,00 со ддв.
Проодувалка

Проодувалка (црвена, сина, зелена и розева)

07 825
Возраст: 18м+
ден 885,00 со ддв.
Проодувалка 2 во  Smile

Проодувалка 2 во 1 - Smile

8004
Возраст: 18м+
ден 1.755,00 со ддв.
Проодувалка 4 во 1 - Smile

Проодувалка 4 во 1 - Smile

8003
Возраст: 12м+
ден 2.470,00 со ддв.
Kikka Boo CAR дубак

Kikka Boo CAR дубак (Повеќе бои)

55206
Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm
ден 3.790,00 со ддв.
Дубак Kikka Boo Super Driver

Kikka Boo Super Driver дубак

55055
Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm
ден 3.390,00 со ддв.
Kikka Boo Дубак - Unicorn

Kikka Boo Дубак - Unicorn

55413
Наменето за деца до 12кг.
ден 2.990,00 со ддв.
Kikka Boo Дубак со механизам за клацкање - Rocking Star

Kikka Boo Дубак со механизам за клацкање - Rocking Star

55414
Наменето за деца до 12кг.
ден 4.390,00 со ддв.
Дубак и џампер 2 во 1

Дубак и џампер 2 во 1

27689
ден 3.300,00 со ддв.
Дубак, клацкалка и проодувалка 3 во 1

Дубак, клацкалка и проодувалка 3 во 1

27814
Може да се користи на 3 начини, како клацкалка, дубак и туркало
ден 3.350,00 со ддв.
Kikka Boo Џампер - Cool kids

Kikka Boo Џампер - Cool kids

55269
Наменет за деца од 6 месеци до 12 kg.
ден 3.990,00 со ддв.
Kikka Boo Џампер за на врата - Cool kids

Kikka Boo Џампер за на врата - Cool kids

55288
Наменето за деца до 12 кг
ден 3.290,00 со ддв.
Kikka Boo Џампер за на врата - Fantasia

Kikka Boo Џампер за на врата - Fantasia

55287
Наменето за деца до 12 кг
ден 3.290,00 со ддв.
Проодувалка (Повеќе бои)

Проодувалка (Повеќе бои)

30801

Димензии на производот : 40x38x39 cm
Димензиина пакувањето : 50x40x15 cm
ден 1.800,00 со ддв.
Ride on car Fiat 500 blue

Ride on car Fiat 500 blue

ROCFT0183BL
Погоден за деца постари од 12 месеци, со тежина до 20 кг.
ден 2.300,00 со ддв.
Ride on car Fiat 500 red

Ride on car Fiat 500 red

ROCFT0182RE
Погоден за деца постари од 12 месеци, со тежина до 20 кг.
ден 2.300,00 со ддв.
Ride on car Fiat 500 white

Ride on car Fiat 500 white

ROCFT0181WH
Погоден за деца постари од 12 месеци, со тежина до 20 кг.
ден 2.300,00 со ддв.
Close