Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Душеци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Душек за детско креветче - Fluffy Clouds

Kikka Boo Душек за детско креветче - Fluffy Clouds

55295
Димензии: 60x120x5cm.
ден 1.890,00 со ддв.
Kikka Boo Душек за детско креветче - Stars

Kikka Boo Душек за детско креветче - Stars

55296
Димензии: 60x120x5cm.
ден 1.890,00 со ддв.
Sensilo - Душек за детско креветче-FOREST

Sensilo - Душек за детско креветче-FOREST

SILLO-01882/3244

Душекот на расклопување на Sensilo е со памучна навлака која е совршено решение за време на патувањето или едноставно за секојдневна употреба во домот.
Додека го пакуваме багажот, честопати треба да избереме помеѓу удобноста на детето и ограничениот капацитет на багажникот.
Благодарение на тројното превиткување, душекот е со компактни димензии (60x40x15cm) и транспортната торба вклучена во комплетот го олеснува носењето.
Кога ќе се отвори, има димензии на стандарден детски душек (120x60x5cm).
Памучната навлака може лесно да се отстрани и да се пере.
ден 2.000,00 со ддв. ден 1.400,00 со ддв.
Sensilo- Душек мемори алое вера 120 x 60 (12 см)

Sensilo- Душек мемори алое вера

SILLO-0120

ДУШEK МЕМОРИ АЛОЕ ВЕРА 120 X 60 (12 см) ТЕРМО ЕЛАСТИЧЕН И ИСПОЛНЕТ СО КОКОСОВИ ВЛАКНА- Sensilo
Антиалергиски и анти-бактериски
Материјал:
Навлака: 100% полиестер
Полнење: мемори / термо еластична пена, кокосови влакна, мек-целосно неткаен матерјал, полиуретанска пена.
Одржување:
Се пере само навлаката на максимална температура од максимум 40° С
ден 3.750,00 со ддв. ден 2.625,00 со ддв.
Close