Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Душеци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Душек за детско креветче - Fluffy Clouds

Kikka Boo Душек за детско креветче - Fluffy Clouds

55295
Димензии: 60x120x5cm.
ден 1.890,00 со ддв.
Kikka Boo Душек за детско креветче - Stars

Kikka Boo Душек за детско креветче - Stars

55296/2158
Димензии: 60x120x5cm.
ден 1.890,00 со ддв.
ДУШЕК COMF. 15 120X60X15 1527 096201 HAPPY DAY

ДУШЕК COMF. 15 120X60X15 1527 096201 HAPPY DAY

152700
Димензии: 120 (Д) x 60 (Ш) x 15 (В) цм Навлака 100 % полиестер Полнење: 100 % полиуретан- сунгер Душекот има полнење од 100 гр/м2 100% ПЕС Во склоп на душекот има навлака со патент која се вади за перење Навлаката овозможува целосна заштита од бактерии и габи. Ја успорува репродукцијата на куќна прашина, делува благо на кожата. Контрола на квалитетот е извршена во институтот ЦИС во Белград.
ден 2.190,00 со ддв.
ДУШЕК PREM. 15 120X60X15 1525 096202 HAPPY DAY

ДУШЕК PREM. 15 120X60X15 1525 096202 HAPPY DAY

152500
Димензии: 120 (Д) x 60 (Ш) x 15 (В) цм Навлака 2 слојна со состав 1 слој: 100% вискоза 2 слој: 95,4% полиестер и 4,6% еластин Полнење: 100 % полиуретан- сунгер Душекот има полнење од 100 гр/м2 100% ПЕС Во склоп на душекот има навлака со патент која се вади за перење Навлаката овозможува целосна заштита од бактерии и габи. Ја успорува репродукцијата на куќна прашина, делува благо на кожата. Контрола на квалитетот е извршена во институтот ЦИС во Белград.
ден 2.490,00 со ддв.
ДУШЕК ЛУКС CLIMATIC - ЗИМСКА -ЛЕТНА СТРАНА 60 Х 120 СМ MONTEX

ДУШЕК ЛУКС CLIMATIC - ЗИМСКА -ЛЕТНА СТРАНА 60 Х 120 СМ MONTEX

300
ДУШЕК ЛУКС CLIMATIC - ЗИМСКА -ЛЕТНА СТРАНА 60 Х 120 СМ MONTEX
ден 2.590,00 со ддв.
Close