Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Едиција „Фиданки"

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Не викајте ме бубалица

Не викајте ме бубалица

363

Оригинален наслов на книгата : Non chiamatemi secchione! - Ирене Биеми
ИСБН : 978-608-247-376-5
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мека
ден 109,00 со ддв.
Пелу и Луна

Пелу и Луна

364

Оригинален наслов на книгата : Pelù e Chiaro di luna - Розалба Тројано
ИСБН : 978-608-247-377-2
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мека
ден 109,00 со ддв.
Кокошкини заби

Кокошкини заби

365

Оригинален наслов на книгата : Denti di Gallina - Анализа Страда
ИСБН : 978-608-247-378-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мека
ден 109,00 со ддв.
Малиот сонувач

Малиот сонувач

366

Оригинален наслов на книгата : Il Piccolo Sognatore - Каролина Д'Анџело
ИСБН : 978-608-247-375-8
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мека
ден 109,00 со ддв.
Категории