Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Електрична пумпа за гради LED Leia

Димензии на производот: 23x9x9cm.
Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.
Производител: Kikka boo
Шифра: 550096
ден 2.390,00 со ддв.
- +

- Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.

- Две функции на работа со 9 нивоа на вшмукување за прилагодување на потребите на мајката.

- „Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.

- Литиумска батерија со висок капацитет која може да се користи без адаптер за напојување, така што може да се користи насекаде.

- Екран на допир со LED дисплеј.

- Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.

- Голем капацитет за шише од 150мл.

- Димензии на производот: 23x9x9cm.

- Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.

- Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.

- Две функции на работа со 9 нивоа на вшмукување за прилагодување на потребите на мајката.

- „Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.

- Литиумска батерија со висок капацитет која може да се користи без адаптер за напојување, така што може да се користи насекаде.

- Екран на допир со LED дисплеј.

- Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.

- Голем капацитет за шише од 150мл.

- Димензии на производот: 23x9x9cm.

- Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close