Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

EverEarth

Играчки за сите деца.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
50 парчиња од дрво во разни форми

50 парчиња од дрво во разни форми

6923619425696
50 квалитетни мазни парчиња од дрво во различни големини, форми и бои можат да ја зголемат креативноста на вашето дете и умешноста да гради нешта коишто ќе ги замисли.
ден 1.590,00 со ддв.
Activity walker

Activity walker

EE30949
Децата се маѓепсани од лавиринтот со перли, ксилофонот со чекан, четвороделната променлива сложувалка со животни, лавиринтот со клинче, сортирачот на форми од три дела, тркалачкиот пренос. Тркалата и скриениот простор за складирање со мрежа, ја прават оваа играчка многу практична.
ден 5.390,00 со ддв.
Велосипед од дрво (Ever Earth)

Велосипед од дрво (Ever Earth)

6923619437163
Овој згоден велосипед од дрво е совршен за забава и уживање. Изработен од висококвалитетно буково дрво и безбеден за играње, ќе ги поттикне детската и магинација и нивниот авантуруристички дух.
ден 4.490,00 со ддв.
Воз од дрво (Фарма)

Воз од дрво (Фарма)

6923619435909
Овој сет од 25 парчиња содржи шини, воз, знаци и други делови од фарма. Дизајниран да биде привлечен и возбудлив за младите умови и компатибилен со речиси сите други системи на дрвени возови, нуди бескрајни можности за креативна игра.
ден 1.890,00 со ддв.
Воз од дрво со форми за сортирање

Воз од дрво со форми за сортирање

6923619425788
Преку играњето со оваа играчка децата ќе научат да ги распознаваат различните форми и како тие можат да бидат вклопени во една целина.
ден 1.690,00 со ддв.
Дрвена играчка „Градина“ - 5 во 1

Дрвена играчка „Градина“ - 5 во 1

6923619409689
Преку играњето со оваа играчка се подобруваат координацијата и моторичките вештини кај децата.
ден 4.290,00 со ддв.