Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Глодалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Глодалка Жирафа

Глодалка Жирафа

2055
Дизајнирана од детски стоматолог, оваа глодалка има различни комбинации на текстура да ги олесни болките во непцата.
ден 380,00 со ддв.
Глодалка Лубеница

Глодалка Лубеница

2052
Дизајнирана од детски стоматолог, оваа глодалка е направена да се употребува ладна за да ги разладува непцата и обезбеди трајна удобност и ефект на разладување.
ден 365,00 со ддв.
Глодалка Ортис, розева

Глодалка Ортис, розева

2053
Дизајнирана од детски стоматолог, оваа глодалка ги масира болните непца и го намалува притисикот во устата при никнување на забчињата.
ден 365,00 со ддв.
Глодалка Ортис, сина

Глодалка Ортис, сина

2054
Дизајнирана од детски стоматолог, оваа глодалка ги масира болните непца и го намалува притисикот во устата при никнување на забчињата.
ден 365,00 со ддв.
Глодалка Флекси, розева

Глодалка Флекси, розева

2051
Дизајнирана од детски стоматолог, оваа глодалка е флексибилна, лесна за држење и помага при формирање на вилицата.
ден 350,00 со ддв.