Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

GOE Baby

Чисти на природен начин без употреба на груби хемикалии. Направен од безбедни природни состојки, тој е 100% биоразградлив и безбеден за животната средина и Вашето бебе. Чисти, ги елиминира миризбите и убива 99,99% од бактериите. Дизајниран за чистење на високи столици, играчки, текстил, масички за пресоблекување, подови и др. Еден производ го прави сето тоа. Без алергенски мириси и конзерванси, нетоксичен и целосно безбеден за септички резервоари. Повеќенаменски одржувач на хигиената за подобра средина на вашето бебе.
Достапност: 1 на залиха
Шифра: 29
Бесплатна испорака
ден 990,00 со ддв.
- +
УПАТСТВО:
Едноставен за користење, 1.) Протресете пред секоја употреба 2.) Разредете 1 дел концентрат во вкупно 8 дела со чиста вода за пиење 3.) Несебично напрскајте врз зафатената површина 4.) Оставете 1 минута 5.) Потоа исплакнете и избришете со чиста крпа.
ПРЕД УПОТРЕБА:
Безбеден за повеќето површини, дрва, плочки, винил, пластика, мебел од ткаенини и повеќето теписи (светло-обоена ткаенина, прво проверете на аголот на незабележано).
• Перници, троседи и душеци, истурете мала количина во чаша, користете пластичен шприц, наполнете од чашата, потоа нежно продрете длабоко во дамката и ослободете ја содржината од шприцот. Со сунѓер исчистете ја површината. Оставете да се исуши. Можеби ќе биде потребна дополнителна апликација кога е многу извалкано.
СОСТОЈКИ:
Aqua >30%, Заштитетни состојки кои се сметаат за неопасни >30%, сурфактант на растителна база <1%.
РОК НА ТРАЕЊЕ:
1 година од датумот на производство. Да се чува на ладно и темно место. Не користете со други хемикалии. Погледнете ја веб-страницата за повеќе детали: www.goe-europe.com
 
ПРЕДНОСТИ:
 
• 99.99% АНТИБАКТЕРИСКИ
• БЕЗБЕДЕН ЗА ОКОЛИНАТА
• ПОТПОЛНО БЕЗБЕДЕН
• БИО-ЕНЗИМСКА ТЕХНОЛОГИЈА
УПАТСТВО:
Едноставен за користење, 1.) Протресете пред секоја употреба 2.) Разредете 1 дел концентрат во вкупно 8 дела со чиста вода за пиење 3.) Несебично напрскајте врз зафатената површина 4.) Оставете 1 минута 5.) Потоа исплакнете и избришете со чиста крпа.
ПРЕД УПОТРЕБА:
Безбеден за повеќето површини, дрва, плочки, винил, пластика, мебел од ткаенини и повеќето теписи (светло-обоена ткаенина, прво проверете на аголот на незабележано).
• Перници, троседи и душеци, истурете мала количина во чаша, користете пластичен шприц, наполнете од чашата, потоа нежно продрете длабоко во дамката и ослободете ја содржината од шприцот. Со сунѓер исчистете ја површината. Оставете да се исуши. Можеби ќе биде потребна дополнителна апликација кога е многу извалкано.
СОСТОЈКИ:
Aqua >30%, Заштитетни состојки кои се сметаат за неопасни >30%, сурфактант на растителна база <1%.
РОК НА ТРАЕЊЕ:
1 година од датумот на производство. Да се чува на ладно и темно место. Не користете со други хемикалии. Погледнете ја веб-страницата за повеќе детали: www.goe-europe.com
 
ПРЕДНОСТИ:
 
• 99.99% АНТИБАКТЕРИСКИ
• БЕЗБЕДЕН ЗА ОКОЛИНАТА
• ПОТПОЛНО БЕЗБЕДЕН
• БИО-ЕНЗИМСКА ТЕХНОЛОГИЈА
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Star Wars Luke Skywalker зелен МЕЧ

Star Wars Luke Skywalker зелен МЕЧ

68
Star Wars меч на батерии. - Свети - Звучен * Во цената не се вклучени батерии
ден 360,00 со ддв. ден 306,00 со ддв.
Star Wars OBI-Wan Kenobi плав МЕЧ

Star Wars OBI-Wan Kenobi плав МЕЧ

69
Star Wars меч на батерии. - Свети - Звучен * Во цената не се вклучени батерии
ден 360,00 со ддв. ден 306,00 со ддв.
LQL куклички

LQL куклички

34

Куклички ,мали палавковци.
За возраст од 3 +.
ден 330,00 со ддв. ден 280,00 со ддв.
Frozen-Фрозен

Frozen-Фрозен

26

Фигури од Фрозен ,Elsa, Anna, Olaf, Hans, Kristoff, Sven.
За возраст од 4 +
ден 470,00 со ддв. ден 399,00 со ддв.