Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

GOKI

Игрaчки соодветно изработени вредност за деца со функционален дизајн
GOKI е името на брендот за квалитетни играчки по фер цена, обезбедувајќи играчки кои се прифатливи за сите.

Во секој дом мора да имате барем по една играчка од овој бренд. Функционален дизајн со современите бои се каракттеристиките за овој бренд. Добрите дрвени играчки се од суштинско значење за развојот и развивање на моторните, сензорните и тактилните вештини.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

4013594095402
Ви треба мирна рака за да поставите што е можно повеќе парчиња на месечината.
ден 990,00 со ддв.
Сообраќајни знаци (15)

Сообраќајни знаци (15)

4013594383974
15 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење.
ден 990,00 со ддв.
Сообраќајни знаци (29)

Сообраќајни знаци (29)

4013594383806
29 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење
ден 1.390,00 со ддв.
Играчка за туркање со подвижни крилја - Florah

Играчка за туркање со подвижни крилја - Florah

4013594549509
Кога оваа буба мара ќе биде турната, таа смешно мавта со крилјата, што ги мотивира децата да трчаат.
ден 1.290,00 со ддв.
Играчка за туркање со подвижни крилја - Jakomo

Играчка за туркање со подвижни крилја - Jakomo

4013594549981
Димензии 20 cm Материјал Дрво/Wood Возраст 1+
ден 1.190,00 со ддв.
Играчка за туркање со подвижни крилја - Пајче

Играчка за туркање со подвижни крилја - Пајче

4013594549905
Кога децата го туркаат ова пајче, тоа мавта и тропа со крилјата, што ги мотивира да трчаат.
ден 1.190,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 350,00 Max: ден 5.340,00
ден350 ден5340