Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Heimess

Стручност и традиција
Дрвените играчки HEIMESS за бебиња и мали деца се "Made in Germany" веќе 50 години.

Ознаката GS којашто се наоѓа на нив покажува дека се тестирани и одобрени од независни институти за тестирање на безбедноста на играчките.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Alkа za dopiranje buv

Алка за допирање - Був

4011534642808
Алките за допирање се неопходни за раката на вашето бебе.
ден 490,00 со ддв.
Alkа za dopiranje vinozhito

Алка за допирање - Виножито

4011534350604
Алките за допирање се неопходни за раката на вашето бебе.
Тие го активираат рефлексот за фаќање, го потпомогнуваат развојниот процес и пренесуваат дразби кои му помагаат на вашето бебе да ја открие околината.
ден 390,00 со ддв.
Alkа za dopiranje ezh

Алка за допирање - Еж

4011534643201
Алките за допирање се неопходни за раката на вашето бебе.
Тие го активираат рефлексот за фаќање, го потпомогнуваат развојниот процес и пренесуваат дразби кои му помагаат на вашето бебе да ја открие околината.
ден 494,00 со ддв.
Alkа za dopiranje i tropalka zhaba

Алка за допирање и тропалка Жаба

4011534352509
Алките за допирање се неопходни за раката на вашето бебе.
Тие го активираат рефлексот за фаќање, го потпомогнуваат развојниот процес и пренесуваат дразби кои му помагаат на вашето бебе да ја открие околината.
ден 520,00 со ддв.
Alkа za dopiranje spiner

Алка за допирање - Спинер

4011534362201
Алките за допирање се неопходни за раката на вашето бебе.
Тие го активираат рефлексот за фаќање, го потпомогнуваат развојниот процес и пренесуваат дразби кои му помагаат на вашето бебе да ја открие околината.
ден 380,00 со ддв.
Alkа za dopiranje i tropalka bubamara

Алка за допирање и тропалка - Бубамара

4011534362904
Алките за допирање се неопходни за раката на вашето бебе.
Тие го активираат рефлексот за фаќање, го потпомогнуваат развојниот процес и пренесуваат дразби кои му помагаат на вашето бебе да ја открие околината.
ден 390,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 380,00 Max: ден 1.240,00
ден380 ден1240