Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Хранење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Розеви лажици, сет од 2

Розеви лажици, сет од 2

2067
Лажиците се со заоблена форма за полесно држење и доволно долги да стигнат до дното на тегличките со храна.
ден 300,00 со ддв.
Садови за чување храна

Садови за чување храна

2068
Четири мали садови во различни бои. Со херметичко затварање, во овие садови може безбедно да чувате храна и течности дома или за на пат без страв дека ќе се истурат.
ден 730,00 со ддв.
Сини лажици, сет од 2

Сини лажици, сет од 2

2066
Лажиците се со заоблена форма за полесно држење и доволно долги да стигнат до дното на тегличките со храна.
ден 300,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 300,00 Max: ден 730,00
ден300 ден730