Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Хранилки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START ELEPHANT 4 ТРКАЛА

CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START 4 ТРКАЛА (Повеќе бои)

792056900
На прв поглед POLLY 2 START е дизајнирано да се прилагоди спрема растот на Вашето бебе и е погодно од раѓање до максимум 15 кг тежина (приближно до 3 години).
ден 9.390,00 со ддв.
CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ (Повеќе бои)

CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ (Повеќе бои)

793364700
Возраст: од 3м+
Тежина: 12кг
ден 12.190,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1

Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1 (Повеќе бои)

55440
Релаксатор 2 во 1 кој може да се трансформира и во хранилка.
Одлична модерна забава и мирен радосен ден.
ден 8.690,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Creamy

Kikka Boo Хранилка - Creamy (Повеќе бои)

55543/2305
Наменета за деца од 6 месеци до 3 годишна возраст.
ден 3.290,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo

Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo (Повеќе бои)

55155
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.390,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Little Taster

Kikka Boo Хранилка - Little Taster (Повеќе бои)

55568
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.690,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Lovely Day

Kikka Boo Хранилка - Lovely Day (Повеќе бои)

55521
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.390,00 со ддв.
Kikka Boo  Хранилка - Maple (Повеќе бои)

Kikka Boo Хранилка - Maple (Повеќе бои)

550123
Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.
ден 6.890,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Woody - Повеќе бои

Kikka Boo Хранилка - Woody - Повеќе бои

55957/2183
Наменета за деца над 6 месеци
ден 4.990,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1

Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1 (Повеќе бои)

55439/1927
Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче.
ден 13.490,00 со ддв.
Подлога за хранење за стол

Подлога за хранење за стол

900239
- Димензии на производот: 50x90cm. - Димензии на пакувањето: 20x23x7cm.
ден 1.350,00 со ддв.
Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

STHC01801SP
Столчето за хранење е наменето за деца до 15 кг тежина.
ден 4.500,00 со ддв.
Монтесори столче скала со две намени

Монтесори столче скала со две намени

МОН321/3641
Монтесори столчето има две намени. Едната намена е што мо-е да се користи како скала за поткачување а другата намена е столче за седење на терпезариска маса. Со оваа столче скала децата имаат активно учество во кујната, може да помогат во припремање на омилените оброци. Висината е приспособлива за да одговори на висината на работна површина како и на терпезариска маса. Заедно со столчето следува и меко перниче за седење и потпирање. Достапно во повеќе бои по нарачка. Натур (целосно во натур боја или рачка во друга боја) Достапни бои бело, сиво, минт и плаво.
ден 7.200,00 со ддв.
CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 GLACIAL

CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 (Повеќе бои)

791732100

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 CHICCO
Овој мултифункционален производ не е само практичен, туку и заштедува многу простор.
BABY HUG 4 во 1 е производ со четири различни употреби.
Прво, може да се користи како лулка или релаксатор, столче со спуштање на наслонот, висок стол и како нормален стол. Значи, не ви се потребни уште четири производи кои го одземаат просторот во станот.
ден 15.990,00 со ддв. ден 13.592,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" orange

Хранилка 3 во 1 "Pudding" orange

STHPU0215OR
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" grey

Хранилка 3 во 1 "Pudding" grey

STHPU0211GY
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony pink

Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony pink

STHPU0213PP
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony blue

Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony blue

STHPU0213PP
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" mint

Хранилка 3 во 1 "Pudding" mint

STHPU0212MI
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ELEPHANT LUNA 2

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ ELEPHANT LUNA 2

88411/3969
Бебешкото столче за хранење е дизајнирано за безбедност на бебето, содржи голем послужавник со држач за чаша, седиште со навлака лесна за одржување и каиши со пет точки за заклучување. Столчето е компактно, лесно се склопува и не зафаќа простор. Наменето за деца (од приближно 6 – 9 месеци до 36 месеци).
ден 2.590,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ WATER WORLD LUNA

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ WATER WORLD LUNA

88422/4087
Наменет за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци) • Наслонот за седење се подесува во 6 висини • Наслонот за грб се подесува во 3 положби • Пет точки на затворање на појасот • Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување • Приложен послужавник со подлога за лесно одржување • Можност за заклучување на тркалата • Лесно склоплива и не зафаќа многу простор
ден 3.990,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ PANDAS LUNA

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ PANDAS LUNA

88425
• Наменет за деца, кои можат да седат самостојно (од 6 до 36 месеци) • Наслонот за седење се подесува во 6 висини • Наслонот за грб се подесува во 3 положби • Пет точки на затворање на појасот • Обложената навлака е едноставна за чистење и одржување • Приложен послужавник со подлога за лесно одржување • Можност за заклучување на тркалата • Лесно склоплива и не зафаќа многу простор
ден 3.990,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY ЖИРАФА ТИРКИЗ 6м+ JUNGLE

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY ЖИРАФА ТИРКИЗ 6м+ JUNGLE

ACE1101512
- Столче за хранење со висинско подесување со својата функционалност и едноставно склопување овозможува полесно хранење на бебето од 6м+.
ден 5.880,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY КУЧЕ СИВА 6м+ JUNGLE

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ TEDDY КУЧЕ СИВА 6м+ JUNGLE

ACE1101516-4047
Столче за хранење со висинско подесување со својата функционалност и едноставно склопување овозможува полесно хранење на бебето од 6м+.
ден 5.880,00 со ддв.
СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT FOPPAPEDRETTI

СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ LIFT FOPPAPEDRETTI

9700358404
Столче за хранење LIFT е безбедно и лесно за склопување, може да се користи со или без послужавник, погодно за деца кои седат сами ( 6м+), па се до околу 3 години (максимум 15 кг тежина на бебето). Столчето за хранење LIFT се прилагодува и фиксира на различни типови столици за возрасни благодарение на практичните ремени. Столчето за хранење LIFT е практично за употреба при патување или за во ресторан: кога е затворено стои на својата конструкција, зазема многу малку простор и е лесно за носење во пригодната торба која е вклучена. Меката навлака од ткаенина со ефект на кожа е отстранлива и може да се пере. Послужавникот и седиштето се прилагодливи во повеќе позиции. Димензии: 35цм x 38цм x 38цм
ден 2.990,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MEETING FAMILY FOPPAPEDRETTI

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MEETING FAMILY FOPPAPEDRETTI

9700419008
Столче за хранење Meeting со висинско подесување, со подесување и на наслонот за грбот во повеќе позиции. Достапно во повеќе дезени, со 5 точки на отпор на безбедносните појаси, со дупли послужавник прилагодлив во 3 позиции, а горниот дел лесно се отстранува за чистење. Идеално за деца од 6 месеци, па максимум до 15 кг тежина на детето, со 2 гумени задни тркала за полесно пренесување.
ден 6.960,00 со ддв.
СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MEETING TEDDY FOPPAPEDRETTI

СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ MEETING TEDDY FOPPAPEDRETTI

9700419007
Столче за хранење Meeting со висинско подесување, со подесување и на наслонот за грбот во повеќе позиции. Достапно во повеќе дезени, со 5 точки на отпор на безбедносните појаси, со дупли послужавник прилагодлив во 3 позиции, а горниот дел лесно се отстранува за чистење. Идеално за деца од 6 месеци, па максимум до 15 кг тежина на детето, со 2 гумени задни тркала за полесно пренесување.
ден 6.990,00 со ддв.
Слика на Хранилка Бустер Kikka boo - PappoNe

Хранилка Бустер Kikka boo - PappoNe

550247
ден 2.990,00 со ддв.
Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo

Хранилка Бустер Kikka boo - Papo

550247
ден 2.990,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 1.350,00 Max: ден 13.592,00
ден1350 ден13592
Close