Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Игрални и огради за игра

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Игрална - Enjoy

Kikka Boo Игрална - Enjoy (Повеќе бои)

55517
- Коцкаста игрална, наменета за дечиња до 36 месеци
ден 4.390,00 со ддв.
Ograda za igra

Ограда за игра

06 145
Возраст: 12+ месеци
Високо квалитетна заштитна детска ограда, погодна за да го оградите просторот за играње или да ја наполните со топчиња (кои не се вклучени во сетот).
ден 6.200,00 со ддв.
Ограда за игра - Angel

Ограда за игра - Angel

06 183
Возраст: 12+ месеци
Високо квалитетна заштитна детска ограда, погодна за да го оградите просторот за играње или да ја наполните со топчиња (кои не се вклучени во сетот).
ден 5.850,00 со ддв.
Ограда со 200 топчиња

Ограда со 200 топчиња

06 413
Возраст: 12+ месеци
ден 2.400,00 со ддв.
Ограда за игра - Unicorn

Ограда за игра - Unicorn

2515
Возраст: 6+ месеци
Високо квалитетна заштитна детска ограда, погодна за да го оградите просторот за играње или да ја наполните со топчиња (кои не се вклучени во сетот).
ден 3.900,00 со ддв.
Ограда за игра - Dolu

Ограда за игра - Dolu

3015
Возраст: 6+ месеци
Високо квалитетна заштитна детска ограда, погодна за да го оградите просторот за играње или да ја наполните со топчиња (кои не се вклучени во сетот).
ден 3.900,00 со ддв.
Ograda za igra

Ограда за игра

06 192/1601
Возраст: 12+ месеци
Високо квалитетна заштитна детска ограда, погодна за да го оградите просторот за играње или да ја наполните со топчиња (кои не се вклучени во сетот).
ден 3.740,00 со ддв.
ОГРАДИЦА GIANT GREEN MON

ОГРАДИЦА GIANT GREEN MONI

066P90051518/3926
ОГРАДИЦА GIANT GREEN MONI Погодна за деца со тежина под 15 кг и висина под 86.4 см. Лесна за склопување, погодна за транспорт. Детска оградица за игра со квадратна форма - 1 ниво 3 страни со мрежа Двојно обезбеден систем за склопување
ден 4.990,00 со ддв.
ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI

ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI

066P900501
Ви го претставуваме одличниот модел на оградица за игра " Boho", кое се одликува со интересен дизајн, функционалност, удобност и загарантиран квалитет. Оградицата е исклучително компактна, зафаќа малку простор и е многу лесна за носење. Значи, каде и да одите, можете да ја понесете со вас. Освен сладок сон, погоден е и за забавни игри. Безбедна е, па родителите можат да бидат сигурни дека нивното малечко нема да падне. Во оградицата Вашето бебе ќе се чувствува одлично, ќе поминува часови во забавни игри, а кога ќе се умори, слатко ќе заспие. Моделот ја обезбедува потребната удобност, безбедност и сигурност на детето. Благодарение на големите мрежести прозорци, ќе можете да го гледате бебето во секое време и да бидете сигурни дека се чувствува добро.
ден 4.890,00 со ддв.
ОГРАДИЦА GIANT LIGHT GREY MONI

ОГРАДИЦА GIANT LIGHT GREY MONI

066P90051516
Погодна за деца со тежина под 15 кг и висина под 86.4 см. Лесна за склопување, погодна за транспорт. Детска оградица за игра со квадратна форма - 1 ниво 3 страни со мрежа Двојно обезбеден систем за склопување
ден 4.990,00 со ддв.
Close