Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Исхрана и доење

Види како Табела Листа
Подреди по
Диспанзер за млеко во прав

Диспанзер за млеко во прав

4437048
3 делови од садот за хигиенско и безбедно складирање на млекото во прав
ден 245,00 со ддв.
Електрична пумпа за гради LED Leia

Електрична пумпа за гради LED Leia

550096/2815
Димензии на производот: 23x9x9cm.
Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.
ден 2.890,00 со ддв.
Пластично Шише 120 мл тесно грло

Пластично Шише 120 мл тесно грло

2000
Dr. Brown’s Options Bottle е првото шише кое може да се употребува со или без внатрешниот вентил систем. Новиот вентил систем е наменет да расте со Вашето бебе и ви препорачуваме да го употребувате за да ги осетите сите предности на Dr. Brown’s шишињата. Патентираниот вентил систем на Dr. Brown’s шишињата помага да се намалат проблеми при хранење, варење на млекото и ги сочувува витамините во млекото.
ден 450,00 со ддв.
Рачна Пумпа за Измолзување

Рачна Пумпа за Измолзување

2058
Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа. Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас. Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување. Целосно се расклопува за лесно миење. Не содржи БПА
ден 3.340,00 со ддв.
Садови за чување храна

Садови за чување храна

2068
Четири мали садови во различни бои. Со херметичко затварање, во овие садови може безбедно да чувате храна и течности дома или за на пат без страв дека ќе се истурат.
ден 730,00 со ддв.
Сет за јадење женски

Сет за јадење (женски)

4439025/2058

- Производите се направени со висок квалитет и цврста пластика.
- 0% BPA
ден 1.265,00 со ддв.
Close