Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Исидора Мун оди на балет


Оригинален наслов на книгата : Isadora Moon Goes to the Ballet - Хариет Мункастер
ИСБН : 978-608-247-906-4
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 128
Димензии : 129x185
Краток опис
Корица : мека
Шифра: 390
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 290,00 со ддв.
- +

Краток опис

 

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете

Исидора обожава балет, особено кога е облечена во нејзиното црно блескаво фустанче и едвај чека да оди на вистинска балетска претстава заедно со нејзините соученици.

Но, кога се крева завесата, каде е Розовото зајаче?

Краток опис

 

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете

Исидора обожава балет, особено кога е облечена во нејзиното црно блескаво фустанче и едвај чека да оди на вистинска балетска претстава заедно со нејзините соученици.

Но, кога се крева завесата, каде е Розовото зајаче?

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично