Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Jet Plane Silver - Baghera

Mал дизајн на авион наменет за деца од 3 години
Производител: Baghera
Шифра: HERA485
Бесплатна испорака
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.604,00 со ддв.
ден 1.432,00 со ддв.
- +

Нов додаток во семејството на Baghera, тие се достапни во сина и сребрена боја, а се направени за мали пилоти со големи амбиции! Цврстиот, ретро дизајн е многу различен од она што е достапно на пазарот на играчки и обезбедува непречено и безбедно возење. Леснo за чистење и движење наоколу. Оваа играчка може да се користи буквално секадее, правејќи совршен придружник на семејни патувања или надвор. Безвремениот изглед треба да остави траен впечаток - или на игралиште или дома. 

Придонесете во развојот на вашето дете.

Целта на Baghera не е само да прават убави играчки, туку да ви помогнат да ги спремите своите малечки за истражување на светот. Ова е причината зошто овие мали авиони со возење не се само забавни за да си играат со нив децата, туку и да помогнат во развојот на моторни вештини, вклучувајќи координација, рамнотежа и свест. 

Нов додаток во семејството на Baghera, тие се достапни во сина и сребрена боја, а се направени за мали пилоти со големи амбиции! Цврстиот, ретро дизајн е многу различен од она што е достапно на пазарот на играчки и обезбедува непречено и безбедно возење. Леснo за чистење и движење наоколу. Оваа играчка може да се користи буквално секадее, правејќи совршен придружник на семејни патувања или надвор. Безвремениот изглед треба да остави траен впечаток - или на игралиште или дома. 

Придонесете во развојот на вашето дете.

Целта на Baghera не е само да прават убави играчки, туку да ви помогнат да ги спремите своите малечки за истражување на светот. Ова е причината зошто овие мали авиони со возење не се само забавни за да си играат со нив децата, туку и да помогнат во развојот на моторни вештини, вклучувајќи координација, рамнотежа и свест. 

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Close