Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Кенгури и појаси за проодување

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА EASY FIT BLACK NIGHT (Повеќе бои)

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА EASY FIT BLACK NIGHT (Повеќе бои)

791544100
Едноставен и ергономски кенгур за бебе, лесен за ставање и прилагодување. Совршено одговара и за децата и за родителите, придружувајќи ги бебињата како што растат и се развиваат, до 9кг.
ден 2.990,00 со ддв.
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА HIP SEAT HAZELWOOD

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА HIP SEAT HAZELWOOD

791477600/1458
Chicco Hip Seat ви нуди повеќе позиции на носење на бебето.
3м+ завртено кон родителите
6м+ завртено напред
6м+ носење на грб
ден 6.490,00 со ддв.
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА MYAMAKI COMPLETE DENIM CYCLAMEN

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА MYAMAKI COMPLETE DENIM CYCLAMEN

794770900
Од раѓање до 15 кг
ден 4.890,00 со ддв.
Kikka Boo Носилка за бебе (кенгур) - Hoody  (Повеќе бои)

Kikka Boo Носилка за бебе (кенгур) - Hoody (Повеќе бои)

55571
Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 15 kg.
ден 1.890,00 со ддв.
Носилка за бебе Gwen Kikka boo (кенгур)

Носилка за бебе (кенгур) Gwen Kikka boo

55574
Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 9 kg.
ден 1.290,00 со ддв.
Close