Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Кола со педали - Противпожарна

Противпожарниот камион доаѓа. Со скали, црево и ѕвоно. Висококвалитетно возило од метал е речиси еден метар долго и има скали коишто се вадат, црево што се одмотува и ѕвоно. Многу забава за малите пожарникари.
Производител: Goki
Шифра: 9898765
ден 16.900,00 со ддв.
ден 15.210,00 со ддв.
- +
Димензии 95 x 30.5 x 54 cm 
Материјал Метал, пластика / Metal, plastic 
Возраст 3+
Димензии 95 x 30.5 x 54 cm 
Материјал Метал, пластика / Metal, plastic 
Возраст 3+
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Close