Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Колички

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI

CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI

066B1701

Детска летна количка Sunrise.
Наменета за деца од 6-36 месеци.
ден 4.990,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE GREY MONI

CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE GREY MONI

066B1716

Детска летна количка Sunrise.
Наменета за деца од 6-36 месеци.
ден 4.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА MIINIMO POWER BLUE

CHICCO КОЛИЧКА MIINIMO POWER BLUE

791556000
Многу малa кога e затворена, супер удобна за користење!
ден 12.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 PAPRIKA

CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 PAPRIKA

794727100

Количката е комбинација на удобност, комфорност и леснотија која може да се крене со еден прст.
Со само 3,8 кг Chicco OHlala е вистинска светлина во својата класа.
Истата овозможува отворање и затворање со една рака.
Зафаќа малку простор и овозможува лесен транспорт.
ден 8.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Libro (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Libro (Повеќе бои)

55244/2099
Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
ден 11.380,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES

MONI КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES

066B732
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг.
ден 2.490,00 со ддв.
JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY DARK PEWTER

JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY DARK PEWTER

S1217AEDPW000/3648
Оваа количка за близнаци е совршена за две деца. Има реверзибилни амортизирани седишта во живописни бои и е екстра лесна.
ден 10.790,00 со ддв.
JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY ROSY & SEA

JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY ROSY & SEA

S1217AERNS000/4025
Оваа количка за близнаци е совршена за две деца. Има реверзибилни амортизирани седишта во живописни бои и е екстра лесна.
ден 10.790,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА MACAN 3 ВО 1 BLACK

CANGAROO КОЛИЧКА MACAN 3 ВО 1 BLACK

066BT5310699
Возраст: 0-36 месеци..
ден 24.210,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP COOL GREY

CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP COOL GREY

798211900

Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период.
Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење.
Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP PIRATE BLACK

CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP PIRATE BLACK

798214200

Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период.
Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење.
Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP TITANIUM

CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP TITANIUM

798218407

Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период.
Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење.
Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.
ден 25.491,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO ACTIV3 TOP KIT DARK JET BLACK

CHICCO КОЛИЧКА TRIO ACTIV 3 TOP KIT DARK JET BLACK

792705100

Trio Activ 3 количката е идеална комбинација на стилска секојдневна количка и фитнес помагало. Вашиот активен животен стил сега има совршено решение.
Дизајнирано да се приспособи за деца од 0 месеци до 22 кг тежина, удобност на највисок степен и ткаенини кои се водоотпорни.
ден 33.906,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT OXFORD

CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT OXFORD

794217900
Едноставен и интуитивен, но со високи перформанси, Chicco Duo Best Friend Comfort е најдобриот сојузник за родителите кои бараат паметно решение за слободно движење. Цврста количка и седиште за автомобил: секој елемент на Duo Chicco Best Friend Comfort е дизајниран да го поедностави животот на родителот, обезбедувајќи комфор и стил. Лесна за користење, лесна за затворање и екстра компактна кога е затворена, се карактеризира со едноставни облици, збогатени со стилски детали што ќе го направат Trio Best Friend Comfort на Chicco вашиот најдобар пријател досега.
ден 28.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W CAR KIT BLACK NIGHT

CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT BLACK NIGHT

793664100
Идеално за Вас ако:
* Се движите многу наоколу: леснотијата и компактноста се од големо значење
* Вие сакате комплетно и удобно решение со одличен квалитет во сооднос со цената
ден 24.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W CAR KIT SAND SHELL

CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL

793664300
Идеално за Вас ако:
* Се движите многу наоколу: леснотијата и компактноста се од големо значење
* Вие сакате комплетно и удобно решение со одличен квалитет во сооднос со цената
ден 24.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Sunny (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Sunny (Повеќе бои)

55944
Лесна метална колич
ден 1.890,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА ELLADA 3 ВО 1 BLACK MONI

MONI КОЛИЧКА ELLADA 3 ВО 1 BLACK

066N100TL050699
Возраст: 0-36 месеци
ден 24.690,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK

MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 LEATHER BLACK

066533Q30699

Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало.
Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци.
ден 13.690,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM CRYSTALS

MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM CRYSTALS

066533Q34199
Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци.
ден 13.690,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА POLLY 3 IN 1 GREY

MONI КОЛИЧКА POLLY 3 IN 1 GREY

0665851699/4056
Материјал на конструкцијата: Алуминиум.
ден 19.590,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Maxi Mix carbon

Бебешка количка за близнаци Maxi Mix carbon

KBMM02101CB
Оваа количка е наменета за новороденчиња од 0+ месеци со тежина од по 15 кг
ден 12.990,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА ELLADA 3 ВО 1 GREY MONI

КОЛИЧКА ELLADA 3 ВО 1 GREY MONI

066N100TL051699
Возраст: 0-36 месецMOи
ден 24.690,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Maxi Mix asphalt назад кон листата на производи

Бебешка количка за близнаци Maxi Mix asphalt

KBMM02102AT/3920
Оваа количка за близнаци е наменета за новороденчиња од 0+ месеци со тежина од по 15 кг
ден 12.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Maxi Mix latte

Бебешка количка за близнаци Maxi Mix latte

KBMM02103LA
Оваа количка за близнаци е наменета за новороденчиња и деца до 3 годишна возраст
ден 12.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Classy - carbon

Chipolino Бебешка количка за близнаци Classy - carbon

KBCL02101CB
Оваа количка е наменета за новороденчиња од 0+ месеци со тежина од по 22 кг;
ден 15.500,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Duo Smart mint

Бебешка количка за близнаци Duo Smart mint

KBDS02102MI
Оваа количка за близнаци е наменета за новороденчиња од 0+ месеци;
ден 26.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Amaia (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Amaia (Повеќе бои)

55563
Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
ден 14.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Beloved 2 во 1

Kikka Boo Количка - Beloved 2 во 1 (Повеќе бои)

55935
Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
ден 72.950,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - D`ora (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - D`ora (Повеќе бои)

55454
ден 14.990,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 380,00 Max: ден 72.950,00
ден380 ден72950
Close