Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Креативни родендени

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
baloni

Ice Cream and Donut Балони

275
Балони од брендот Sunnylife Одат два во комплет Дизајн на сладолед и крофна Двете доаѓаат со стапчиња за држење Материјал 100% Пластика
ден 550,00 со ддв.
Боење, декорирање и украсување на глинени предмети

Боење, декорирање и украсување на глинени предмети

92
Боење, декорирање и украсување на глинени предмети.
ден 450,00 со ддв.
Боење, декорирање и украсување на маски

Боење, декорирање и украсување на маски

93
Боење, декорирање и украсување на маски
ден 450,00 со ддв.
Слика на Видео покана за роденден

Видео покана за роденден

229
Погледнете ја поканата подолу
ден 1.200,00 со ддв. ден 960,00 со ддв.
диносаурис

Диносаурс

267
Опис Пињатите имаат потекло од Мексико, Се користи на забави како декоративен елемент кој на крајот на забавата се претвора во интересна активност во која се вклучени сите гости. Пиљатата е рачно изработена и е полна со: бонбони, балони,дувалки, конфети. Постои опција доколку сакате, пињатата да биде полнета и по ваша желба. Цената е во зависнот од големината на пињатата. Цената која е ставена е за 20 деца Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 1.200,00 со ддв.
Заедничка креативна работилница

Заедничка креативна работилница

106
Организирање на креативни работилници, наменети за вашите роденденски забави.
ден 280,00 со ддв.
Маици или ташнички

Маици или ташнички

115
Боење, декорирање и украсување на маици или ташнички
ден 450,00 со ддв.
Навлаки за перничиња

Навлаки за перничиња

130
Боење, декорирање и украсување на навлаки за перничиња
ден 350,00 со ддв.
Сликање на стакло

Сликање на стакло

140
Сликање на стакло
ден 600,00 со ддв.
Чудовишта

Чудовишта

265

Опис
Чудовиштата одат три во пакет
Декоративен елемент кој е поврзан со темата на забавата и служи за фотографирање.
Материјал и форма: Изработен е од високо квалитетен картон, обликуван по желба на клиентот.
Истиот е самостоечки, рачно изработен.
Mоже да се изнајмат или порачаат нови и да се купат.
Цената за изнајмување е пола од онаа за изработка.
Плаќањето е 50% пред роденденот и 50 % после роденденот. Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 1.440,00 со ддв.
Ајкула

Ајкула

264

Опис
АЈКУЛА
Декоративен елемент кој е поврзан со темата на забавата и служи за фотографирање.
Материјал и форма: Изработен е од високо квалитетен картон, обликуван по желба на клиентот.
Истиот е самостоечки, рачно изработен.
Mоже да се изнајмат или порачаат нови и да се купат.
Цената за изнајмување е пола од онаа за изработка.
Плаќањето е 50% пред роденденот и 50 % после роденденот. Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 650,00 со ддв.
Балони со розеви конфети

Балони со розеви конфети

276
Балоните се полнети со розови конфети. Материјал 100% гума. Се врзуваат со лента за држење
ден 130,00 со ддв.
Облаче

Облаче

268
Опис Пињатите имаат потекло од Мексико, Се користи на забави како декоративен елемент кој на крајот на забавата се претвора во интересна активност во која се вклучени сите гости. Пиљатата е рачно изработена и е полна со: бонбони, балони,дувалки, конфети. Постои опција доколку сакате, пињатата да биде полнета и по ваша желба. Цената е во зависнот од големината на пињатата. Цената која е ставена е за 20 деца Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 1.200,00 со ддв.
Flamingo pinjata

Flamingo pinjata

419
ден 1.700,00 со ддв.
Балони со златни конфети

Балони со златни конфети

277
Балоните се полни со златни конфети. Материјал - 100% гума Се врзува лента на балонот за држење
ден 130,00 со ддв.
ОБЛАЧИЊА

Облачиња

266

Опис
ОБЛАЧИЊА
Декоративен елемент кој е поврзан со темата на забавата и служи за фотографирање.
Материјал и форма: Изработен е од високо квалитетен картон, обликуван по желба на клиентот.
Истиот е самостоечки, рачно изработен.
Mоже да се изнајмат или порачаат нови и да се купат.
Цената за изнајмување е пола од онаа за изработка.
Плаќањето е 50% пред роденденот и 50 % после роденденот. Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 650,00 со ддв.
Шарени балони - MarbleШарени балони - Marble

Шарени балони - Marble

276
Балони за секоја пригода Може да се полни со хелиум или обично да се надува Големина: 30cm / 12 " Не се мие Состав : 100% гума.
ден 80,00 со ддв.
Halloween Balloons Party Decoration - Балони

Halloween Balloons Party Decoration - Балони

Балони за Ноќта на вештерќите од Мери Мери балоните одат по 4 во пакет Содржи неколку мешани дизајни Вклучува баллон стапови, налепници и додатоци за прилагодување Секој дизајн доаѓа со своја картичка за упатства
ден 1.000,00 со ддв.
Слика на Micky Mouse - нацрт за картолина

Micky Mouse - нацрт за картолина

421
Photo Boot Micky Mouse и рамка
ден 750,00 со ддв.
Пакет Flaminga

Пакет Flaminga

420
Пакетот вклучува една пињата и 4 други Flaminga кои се лепат на ѕид.
ден 2.000,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 80,00 Max: ден 2.000,00
ден80 ден2000